Травми статевих органів

Травмування статевих органів не так вже і рідко зустрічається в медичній практиці. Наприклад, в Америці, як мінімум 11 тисяч чоловіків щорічно звертаються до медичних установ по допомогу з цієї причини.

У спеціалізованому виданні Journal of Urology є стаття, яка попереджає: “Травми геніталій дуже часто спричиняють за собою проблеми з репродуктивною системою, фізіологічним і психологічним здоров’ям!”

Тому ми вирішили посвятити вас в курс справи і застерегти від найбільш небезпечних предметів.

Станок для гоління

Частота травматизму: 4%
Ризик серйозних травм: 5%

Зроби заміну звичайної бритви на електричну або триммер. Але якщо розлучитися з станком тобі так і не вдається, то подібні гігієнічні процедури проводь в спокійному стані, неспішно, з достатнім освітленням і тільки після прийняття душу. Адже поріз на брудній шкірі може привести до зараження та інфікування рани.

Побутові

Частота травматизму: 7%
Ризик серйозних травм: 6%

Найчастіший і неприємний випадок пов’язаний із слизькою підлогою в душі, або ванній. Підсковзнутися і впасти на підлогу дуже легко, а ще можна отримати травму геніталій. Тому зробіть своє житло найбільш безпечним і простеліть, нарешті, гумовий килимок у ванній.

Спортивний інвентар

Частота травматизму: 20%
Ризик серйозних травм: 39%

Найбільш часті травми через спортінвентар пов’язані з велосипедом — це удари об сідло, кермо або раму. Як уникнути подібних травм? Вибирати потрібно велосипед відповідний собі по зросту. Намагайтеся не робити сильно різких рухів, коли сідаєте на нього.

Одяг

Частота травматизму: 32%
Ризик серйозних травм: 2%

І найбільш часті травми пов’язані з ширінкою. Блискавка має зубчики, які до того ж можуть і кусатися. Тому щоб уникнути подібних “укусів” необхідно гарненько упаковувати все в джинси або брюки, а потім вже неспішно і акуратно застібати ширінку.

Секс

Не забудемо попередити ще і про травми під час сексу. Найчастіше це відбувається в позиції жінка згори. Дуже інтенсивні рухи партнерки можуть сприяти травмуванню чоловічого статевого органу. Найчастіше це перелом. Тож, будьте обачними і кохайтеся обережно.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *