Секрети чоловічої сили

Що повинен робити сучасний чоловік, щоб не ослабнути завчасно і як можна довше зберегти репродуктивний дар? У кожного чоловіка закладений сексуальний потенціал, розрахований не на одну, а на 15 жінок. Так вважають андрологи. Вони впевнені — саме такий запас чоловічої сили дозволив людству вижити.

Удари нижче пояса

Зниження потенції в 60% випадків пов’язане з хворобами самих різних органів і систем. У 30% випадків винна психологія — страхи і неправильна поведінка жінок. Решта 10% невдач має змішані причини.

Вино збуджує бажання, але позбавляє можливості його здійснити. 50 грам міцного спиртного щодня — і ваша потенція дуже скоро буде не на висоті. Печінка, щоб засвоїти алкоголь, активно використовує чоловічий гормон тестостерон і перетворює його на жіночий — естроген. З роками потенція знижується, а груди ростуть.

Нікотин гасить бажання. Експеримент, в якому брали участь 3000 чоловіків у віці від 25 до 35 років, показав: чоловіки, що палять, в середньому займаються сексом менше 6 раз на місяць, а некурящі — в 2 рази частіше.

Життя за кермом, щоденна дорожня вібрація призводять до порушення кровообігу в статевих органах і застійного запалення простати. Якщо немає можливості їздити по хороших дорогах, вибирайте правильні машини, що захищають від непотрібної вібрації.

Чоловікам не варто їсти більше 100 грам соєвих продуктів в день, оскільки вони містять фітоестрогени, по структурі і дії схожі на жіночий гормон естроген. Їх надлишки погіршують якість сперми і можуть стати причиною безпліддя.

Духи і креми, точніше, хімікати групи фталатів, що містяться в них, можуть стати причиною імпотенції, до такого висновку пришли в Гарварді. Користуйтеся органічною косметикою, даруйте собі і обраницям парфуми без хімії.

Вироблення чоловічого гормону тестостерона досягає піку в 25-30 років. З віком воно скорочується на 1-2% в рік, до 80 років складає 40% від рівня 25-літнього. Але ніколи не опускається до нуля!

Сперма людей, що розмовляють по мобільному телефону більше чотирьох годин в день, втрачає до 30% своїх кращих якостей. Мікрохвилі, що випромінюються мобільними телефонами, знижують кількість сперми і рухливість сперматозоїдів.

Тільки 10% чоловіків, що мають проблеми з потенцією, звертаються до лікаря. Інші 90% відмовляються від статевого життя, вважаючи себе імпотентами. Хоча андрологи впевнені, що є тисяча і один спосіб повернути чоловічу силу.

Зі знаком плюс

Шотландські вчені зробили відкриття: чоловіки, які займаються коханням не менше трьох разів на тиждень, виглядають в середньому на 10 років молодшими за тих, хто обмежується 1-2 разами. Вчені впевнені, що періодичність сексуального життя на 75% залежить від звички і тільки на 25% — від генетики. Сьогодні у науки немає сумнівів, що секс повинен стати корисною звичкою для всіх.

Потенцію треба годувати. Приймайте з їжею вітаміни “розмноження” Е і А, вітаміни групи В, які посилюють провідність імпульсів по нервах, дозволяючи відчувати гостріше.

Гранатовий сік містить антиоксиданти, під впливом яких розширюються судини і покращується кровопостачання статевого члена. У Каліфорнії 53 добровольці у віці від 21 до 70 років, що мали проблеми з ерекцією, пили гранатовий сік щодня впродовж місяця. Після такого курсу лікування більше половини з них повідомили, що в коханні у них відкрилося друге дихання.

У Великобританії і Німеччині вчені займалися з добровольцями танцями і довели, що похитування стегнами в стилі Елвіса Преслі може поліпшити потенцію. Під час танцю кров активніше підливає до статевих органів. По ефективності танці від Елвіса порівнюють з дією сучасних препаратів.

Щоденне вживання 100 грамів чорного шоколаду на день здатні поліпшити циркуляцію крові в судинах і підвищити сексуальне бажання.

Полуниця і малина — правильні атрибути романтичного вечора. Ці ягоди багаті цинком, який активно бере участь в синтезі головного чоловічого гормону, — тестостерона.

Не так давно для поліпшення потенції застосовували препарати, що містять простагландини групи Е. Ерекція виникала незалежно від бажання і могла тривати занадто довго. Препарати нового покоління гарантують м’якший ефект — дія пігулки триває в середньому 4 години.

Ерекція залежить ще і від того, наскільки натреновані ваші м’язи. Ходіть в спортзал — фізична сила і витривалість покращують потенцію і лібідо.

Чим вище соціальний статус чоловіка, тим активніший він у сексуальному житті. Підвищення по службі підвищує потенцію, а ось раптовий відхід від справ, навпаки, погано на неї впливає.

До речі

На думку фахівців, близько 150 млн. чоловіків у всьому світі зазнають труднощі з ерекцією. Причому незадоволення ерекцією не лише збіднює сексуальне життя чоловіка, але і знижує його самооцінку.

Чоловіки різних країн по-різному ставляться до цієї проблеми. Для французів, наприклад, потужність ерекції важливіша, ніж для німців. І в той же час, саме серед французів більше незадоволених своєю “твердістю” — 72%, серед жителів Швейцарії таких 61%, Великобританії — 51%.

В нашій країні проблеми чоловічого здоров’я раніше не були об’єктом серйозних медичних і соціологічних досліджень. Вважалося, що послаблення сексуальної функції у чоловіків — результат неминучих вікових змін, а також наслідок нездорового способу життя. Але такий погляд на життя пора змінювати. Еректильна дисфункція лікується, і наші чоловіки теж можуть додати собі поваги.

Якщо є проблеми з потенцією, потрібно:
  • здати аналіз крові на цукор;
  • перевірити рівень тестостерона і пройти тест ПСА (аналіз крові на простатичний специфічний антиген);
  • зробити ЕКГ серця і УЗД передміхурової залози;
  • виміряти тиск крові в статевому члені.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *