Декілька слів про практику поцілунків

Замість спорту

Відомо, що в Древньому Римі поцілунок був універсальною формою вітання серед всіх людей. Пізніше саме поцілунками вітали одне одного і перші християни. Але більше всіх при зустрічі цілувалися росіяни – триразово. Компенсувати нестачу поцілунків у сучасному світі ми пропонуємо спеціальною програмою з трьох вправ. Якщо виконувати їх регулярно, небезпека виникнення хвороб крові, шлунку і жовчного міхура буде набагато нижча.

Поцілунок скромника

Техніка: Акуратно торкнися носом кінчика носа партнерки. Погладь її ніс своїм. Моргни віями. Затримай дихання, а потім повільно вдихай носом і ротом аромат своєї дівчини, по черзі нахиляючи голову то праворуч, то ліворуч. Притулись носом до її щоки. Замри в цьому положенні на 30 секунд і повтори все спочатку. Ця техніка навчить вільніше рухати головою під час поцілунку. Ти не станеш зациклюватися на губах партнерки і небезпеці зіткнутися носами. До того ж ця вправа дозволяє природно вдатися до подальших дій.
Ефект: Затримка дихання при поцілунку благотворно впливає на організм, подібно до техніки оздоровчого дихання йоги. Поцілунок сприяє уповільненню атеросклеротичних процесів, запобігає вегетосудинній дистонії і порушенням кровообігу.

Поцілунок француза

Техніка: Торкнися відкритими губами губ партнерки, якщо відчуєш рух у відповідь – можна йти на контакт. Лизни її язик, доторкнися своїм язиком до її зубів, легкими доторками пограйся з її язиком, спробуй трохи покусати його або посмоктати. Виконувати три підходи по 20 секунд кожен.

Ефект: Під час цього поцілунку активно працюють тридцять дев’ять лицьових м’язів, що є відмінною профілактикою лицьових зморшок. Крім того, якщо дієш активно, витрачаєш не менше 12 ккал. За рік можна скинути 1 кг.

Поцілунок 69

Техніка: Партнерка лежить на спині або закинула голову на спинку низької лавки. Ти нахиляєшся і цілуєш її як би догори ногами. Далі слід діяти як у вправі “Поцілунок француза”.

Ефект: Окрім незвичних відчуттів гарантовано збільшення пульсу (до 110-120 ударів за хвилину у чоловіків і до 180 у жінок), що веде до поліпшення кровообігу, перекачування додаткового літра крові. При цьому клітини отримують більше кисню, а життєвий тонус підвищується.

Ще одним стимулом до регулярного практичного заняття повинні стати дані дослідження англійських і німецьких психологів, які показали, що люди, які щодня цілуються, живуть в середньому на п’ять років довше. Окрім того, вони рідше потрапляють в автомобільні аварії, менше схильні до професійних захворювань і у них зазвичай досить висока зарплата. Ну і, нарешті, за допомогою довгого поцілунку можна позбавитися від гикавки. Ми не впевнені, що в таку скрутну хвилину ти наважишся вдатися саме до цього способу, але хто знає?

 

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *