Що таке свінг?

Термін «свінг» використовують музиканти, фінансисти, любителі танців і модельєри одягу. Суть же у нього одна — зміна, перехід.

У контексті нашого сайту, свінг означає зміну партнерів або, як кажуть деякі «обмін сексуальними партнерами». В першу чергу це відносини всередині і між подружніми парами (чоловік + дружина), але інколи деякі пари запрошують самотніх чоловіків і жінок.

Жіноча бісексуальність у свінгу досить широко поширена, чоловіча зустрічається значно рідше. Багато людей плутають свінг і груповий секс. Не можна сказати, що прихильники цієї точки зору сильно помиляються. Зі сторони, для людини непосвяченої, все саме так і виглядає. Адже у свінгу сексом теж займаються кілька людей.

Це одна з причин того, що ставлення суспільства до свінгерів має негативне забарвлення. Часом, навіть більш сильніше, ніж до геїв і лесбійок.

У чому різниця між свінгом і груповим сексом?

Фізіологічно, різниці немає ніякої. І при груповому сексі, і під час інтимної зустрічі двох або кількох сімейних пар має місце секс з декількома партнерами.

Різниця лише у відносинах, вірніше щодо партнерів, подружжя одне до одного.

Але не варто при цьому лякатися і цуратися визначення «груповий секс», нічого страшного в цьому немає.

Ще Гілберт Д. Бартел, в своїй книзі «Груповий секс: Американський спосіб групового сексу очима вченого», яка вперше була видана ще в 1970 році, розглядав свінг як різновид групового сексу. І не можна сказати, що він був неправий.

Резюмуючи, можна сказати, що немає ніякої різниці, як ви називаєте це дійство. Головне, як ви ставитеся до людей, які в ньому беруть участь, і що при цьому відчуваєте. Не тільки в фізіологічному, але і в духовному плані. Якщо відчуваєте себе комфортно — плюньте на терміни і отримуйте задоволення!

Чим приваблює свінг?

Багато партнерів в ході свого сексуально розвитку приходять до думки про секс з декількома партнерами. Досліджуючи цю думку, вони знаходять, що свінг може стати тим імпульсом, який розширить їх зв’язок між собою, як сексуально, так і емоційно. Свінг може відкрити багато аспектів подружніх відносин — від дружби до романтики. Розвиток відносин з людьми, які поділяють ваші інтереси і позиції, освіжає подружнє життя.

Інші пари і одинаки просто вважають секс природною і приємною частиною людського буття. Таким чином, секс є природною частиною дружби між такими неупередженими людьми. Існують люди, які можуть сказати «Давай будемо просто друзями» і «Друзі можуть займатися сексом» одночасно.

Свінг приносить у подружні стосунки більше відкритості й зміцнює зв’язок подружжя між собою. Багато пар виявили, що вони стали ближчими після того, як почали займатися свінгом. Для них немає потреби тримати при собі свої почуття або бажання. Кожен аспект ваших почуттів і переваг може бути розділений з вашим партнером. Такі пари виявили, що покращилися не тільки їхні сексуальні відносини між собою, але те ж саме відбулося і з емоційними відносинами, і зі спілкуванням між собою. Багато пар відчувають, що поділ з партнером інтимних актів і фантазій є величезною збудливою силою.

Види свінгу

М’який свінг
Прелюдія з іншими партнерами, іноді включає оральний секс, але без вагінального проникнення. Додає «перчика» в стосунки. Багато пар починають з м’якого свінгу. Однак не слід думати, що всі шанувальники м’якого свінгу згодом переходять до повного обміну.

Закритий свінг
Партнери обмінюються, але займаються сексом в окремих кімнатах або взагалі роз’їжджаються по різних квартирах. Закритий свінг надає партнерам більш інтимні відчуття. Деякі вважають, що він дає їм більше свободи і менше факторів відволікаючих від задоволення.

Відкритий свінг
Партнери обмінюються і займаються сексом в одній кімнаті, або на одному ліжку. Як правило, відкритий свінг включає в себе оргії, і найбільше підходить для ексгібіціоністів і вуаєристів, які можуть демонструвати свою насолоду або спостерігати за тим, як насолоджуються інші. Деякі вважають, що відкритий свінг дозволяє їм повністю вивільнити свої сексуальні бажання і фантазії. Однак він не підходить для ревнивих або сором’язливих.

Десять заповідей свінгу

 1. Ніколи не намагайтеся зруйнувати шлюб.
 2. Завжди дотримуйтесь умови зустрічі, або повідомляйте заздалегідь про зміну обставин.
 3. Завжди вважайте першу зустріч ознайомлювальною, однак будьте готові до свінгу, якщо він виявиться взаємоприйнятним, або до чесної відповіді, якщо вам що-небудь не підійшло.
 4. Ніколи, ні за яких обставин, не виявляйте тиск на партнера.
 5. Обмежуйте обговорення тем свінгу у колі свінгерів і людям які їм симпатизують.
  Ні в якому разі не намагайтеся переконати в зворотному противників свінг-стосунків, або тих, хто сумнівається, не нав’язуйте свою точку зору.
 6. Захищайте анонімність інших свінгерів, утримуючись від несанкціонованого згадування імен.
 7. Завжди дотримуйтеся вищих стандартів гігієни і зовнішнього вигляду.
 8. Не включайтеся ні в яку протизаконну діяльність, яка може дискредитувати свінгерів як групу.
 9. Будьте дружні і теплі з вашими друзями, але пам’ятайте, що певний тип емоцій завжди повинен бути зарезервований для вашого партнера чи партнерші.
 10. Завжди демонструйте повагу до особистих позицій, почуттів і звичок інших свінгерів.
Найпоширеніші питання серед початківців: «А як же ревнощі?»

У всіх по різному. В одних випадках, ревнощі просто зникають, їх немає! У інших вони залишаються, але втрачають свою деструктивну силу. Деяких, те, що вони називають «ревнощами» навіть збуджує.

Припустимо, Ви майже згодні, що свінг це цілком нормальне явище і у Вас виникло бажання спробувати.

Але курка не літак, а один чоловік не свінгер. Вам якось потрібно поговорити про це зі своєю другою половиною, чоловіком або дружиною

Як це зробити, як сказати коханій людині, що ти хочеш зайнятися сексом ще з кимось та ще в його або її присутності!?
Більш того, йому або їй теж потрібно буде займатися сексом з кимось на очах у Вас!!!
Як почати розмову, як переконати?
Ось на ці питання ніхто крім Вас не відповість. Хто ж крім Вас може знати Вашого коханого чи кохану?

Але будьте впевнені, що якщо Ви зважитеся заговорити про це, можете сміливо вважати себе свінгером на 90%.
А якщо така розмова відбудеться, то ви сміливо можете зарахувати себе до свінгерів.

І навіть якщо хтось буде говорити, що ви «свінгери без досвіду», тобто ще ні з ким не займалися сексом — плюньте! Головне те, що Ви впевнені в собі і одне одному. А практика — справа наживна, і квапити події немає необхідності.

Шукайте тих, у кому відчуєте близьких собі людей, не намагайтеся форсувати події і швидше опинитися в чиємусь ліжку або затягнути когось у своє.

Не перетворюйте свій святкову еротичну вечерю в пересічний прийом їжі.
Основна страва — секс, але без приправи з емоцій вона буде пісною і одноманітною.
Основна мета не оргазм, а гармонія почуттів, відчуттів та емоцій. Як ваших, так і тих, кого ви впустите в своє інтимне життя.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *