Секс у воді. Як це зробити правильно

Основні правила сексу у водоймі

Що необхідно знати про секс у воді?

Тепла місячна ніч, гарячі збуджені тіла вимагають термінового єднання і охолодження прохолодною водою… Багато людей мріє про секс у воді, у декого мрія збулася. Добре, якщо все пройшло добре і ніхто не підхопив інфекцію.

Якщо подумати, то секс у воді — це секс з усіма мешканцями які там є. Експерименти — чудова річ, тільки якщо вони не шкодять здоров’ю.

Чи варто займатися сексом в водоймах?

Обов’язково треба розуміти відповідальність, адже статевий акт у воді, в першу чергу, більш небезпечний для жінок. В піхву може потрапити бруд і бактерії, а вимити все не так просто. А ще під час активних рухів у воді пісок чи мул з дна підніметься нагору і буде викликати дискомфорт. Та й взагалі, пісок в статевих органах задоволення не додасть.

Морська вода найбільше підходить для любовних утіх, адже вона солона і тому більш стерильна. Але є одне «але»! Якщо в інтимній зоні є мікротріщини, то від солоної води в цих місцях почнеться свербіння і неприємні відчуття.

Варто не забувати, що вода змиває природну змазку і це не дуже приємно в плані фізичних відчуттів. Для полегшення справи можна скористатися змазкою на масляній основі, яка не змивається.

Що робити з презервативом?
Нічого хорошого з презервативом не буде, адже від хлорованої чи солоної води він втратить свої властивості, тому легко може розповзтися і навіть зіскочити. Отже, можна зробити висновок, що презерватив нічим не допоможе.

Щодо сексу у ставках чи озерах.

У таких водоймах водиться багато живності і разом з нею там існують трихомонади, стафілококи та інша нечисть. Всі вони виділяють хімічні речовини, що здатні викликати подразнення на шкірі і слизових оболонках піхви.

А ще на озерах, ставках та інших прісних водоймах живуть водяні птахи, які є основними носіями різних захворювань. Якщо все таки хочеться зайнятися сексом у воді, то не забувайте користуватися антибактеріальними засобами, наприклад, мірамістином.

Секс у воді здається романтичним, але по факту це дискомфорт. Якби не здавалося все чудовим і приємним, не забувайте про ризик зараження інфекцією.

Бережіть себе!

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *