Осінь і біологічна активність

Ми живемо у світі, де досі прийнято вважати, що жінкам секс не потрібний. Точніше так: він нам начебто і потрібний, але виключно через закоханість, а не задоволення ради. У цьому впевнені майже усі чоловіки і навіть деякі жінки.

Дивна ця річ — біологічна активність: за її неписаними законами жінки, йдуть не те що не в ногу з чоловіками, а прямо-таки перпендикулярно їм. Восени з цим особливо важко справлятися. Особливо, коли за вікном дощ і мокро, і хочеться романтики — так, щоб камін і секс на найближчі півночі. А у чоловіка нудьга, чоловікові не до камінів. І що з усім цим робити?

Осінь і сексуальна активність

Прописні істини: у чоловіка пік сексуальної активності доводиться на весну, у жінки — на осінь. Восени у жінок активізується мозкова активність, хочеться змін, у тому числі і сексуальних. Осінь — це жіночий особистий період дозрівання: у переважної більшості жінок перші менструації трапляються саме у цю пору року. І, згідно із статистикою, восени вони закохуються частіше: літня пора “метелика” пройшла, настав час тяги до затишку.

Як не дивно, частенько ця сама тяга до затишку проявляється в тому, що жінки поривають із старими, незатишними, колишніми стосунками і бадьоро спрямовуються на пошуки нових. І ось на самому піку природної сексуальної активності вони раз у раз стикаються з чоловічою стриманістю. Про шкоду стриманості писано-переписано.

Наприклад, всякі розумні інтернет-сайти лякають нас то серйозними проблемами із здоров’ям, то “застоєм ци” та іншим енергетичним конфузом.

Що ж, давайте спробуємо розібратися, чим багаті для нас осінні сплески, як вони діють на чоловіків і, головне наскільки шкідливе тимчасове стримання від статевого життя на “піку”?

Отже, для здорової жінки 18-45 років з середнім сексуальним темпераментом періодична стриманість не представляє ніякої шкоди. Жінки — майстри трансформувати свою сексуальну енергію в роботу, захоплення, спорт. Саме тому осінь стає для них приводом піти в тренажерний зал, записатися на стрип-пластику або шейпінг. Ті, хто користуються цим приводом, ніколи не шкодують про тимчасовий застій: врешті-решт жінку з очима, що горять від інтересу до життя, чоловікам важко не помітити, активність приносить свої плоди.

У чоловіків все інакше. Після тривалої сексуальної стриманості їх бажання (і можливості) йдуть на спад. Це пов’язано з тим, що секрет, що виділяється передміхуровою залозою і відповідає за вироблення чоловічого сім’я, перестає регулярно оновлюватися і починає всмоктуватися в кров, а головний мозок отримує імпульс, що приглушує сексуальні пориви, — таким чином, організм захищає свого господара від наслідків стриманості. Нудьга, депресія і агресія не виникають від віку, як лякають нас деякі джерела: це наслідок місяців, проведених поза “великим сексом” і більше носять психологічний, ніж фізіологічний характер. Звичайно, це позначається на якості сексу при вступі у нові відносини: ерекція нестабільна, сім’явипорскування нерідко буває передчасним, та і боязнь потерпіти фіаско — усе це не кращим чином працює на чоловічу сексуальну репутацію.

Проте ці явища — тимчасові. Немає кращих ліків від постільних невдач, чим регулярний секс: варто чоловіку увійти в ритм, як проблеми зникають самі по собі.

Війна біоритмів

Березневий кіт всередині чоловіка благополучно заснув якщо не до весни, то хоч би до кінця осені — до тих пір, поки не схлине хвиля мозкових штормів на роботі і сумного настрою в стилі “кінець літа і жіночих ніг в міні”. Вечора під гаслом “не хочеться” — норма для середньостатистичної пари восени. Ось і виходить: в той період, коли жінкам потрібний затишок, свічки і ніжний (чи не дуже) секс біля каміна, чоловік ухиляється від своїх прямих обов’язків: “Пробач, дорога, але я дуже втомився на роботі”. У цьому немає нічого страшного: після періоду відпусток багато компаній практикують політику підвищеного морального зносу співробітників — зроби або помри. А якщо чоловік ще і обіймає більш менш відповідальну посаду, то який там секс — йому б день простояти та ніч протриматися!

А буває навпаки. Для заміжньої жінки осінь може бути не меншим стресом: шкільний сезон і полювання на гарні оцінки відкрите, режим «зібрати в школу, приготувати сніданок, піти на роботу, зустріти зі школи, приготувати обід, прибрати вдома і т.д.», нерідко вимотує так, що на подружні обов’язки не залишається не лише часу, але і бажання. Боротися з цим можна лише одним способом — відпочинком. І дружбою з нянькою і бабусями 🙂

Повернення в реальність

Що робити, якщо жінка відчуває, що її сексуальне життя потребує перезавантаження? Звичайно, працювати над оновленням. Не для того, щоб догодити чоловіку і відігнати від себе підозру в сексуальній холодності, а для того, щоб знову відчути себе жінкою — бажаною і привабливою (як не крути, відчуття власної сексуальної привабливості — одне із складових позитивної самооцінки в житті жінки).

Відмінним варіантом стане відпустка — позасезонна і обумовлена заздалегідь. Чи поїде жінка в нього одна чи з чоловіком – вирішувати їй: перше допоможе їй ліниво відпочити, набратися сил і згадати, що таке кокетування, друге дасть обом непоганий шанс поринути в романтику “як раніше”, що приємно відтіняє відсутністю побутових проблем і присутністю літньої погоди і настрою. До речі, багато подружніх пар рятували свої стосунки саме таким, — “відпускним” способом.

А деякі і розлучалися саме з тієї причини, що упускали можливість побути самі і дозволяли рутині увійти до свого сексуального життя. А взагалі, треба пам’ятати, статевий потяг — не є константа. Сьогодні воно є, завтра немає, і завжди на це будуть свої причини — фізіологічні, психологічні і так далі…

Осінь — сама непостійна пора, непіддатлива більшості прогнозів. У тому числі і сексуальних.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *