Як поводитися з чоловіком, якщо він старший на 15 років

15 років – це істотна різниця. Звичайно, вона не завжди відчувається однаково. Приміром, якщо вам 25, а обранцеві 40, то ця вікова прірва здається дуже великою, а коли вам, приміром, 40, а йому 55, то вона стає не такою вже помітною.

У будь-якому випадку ця дистанція завжди буде присутньою між вами, тому важливо знати, як правильно поводитися, щоб зберегти такі стосунки.

Не провокуйте почуття ревнощів

Чим ви молодші, тим більше уваги звертають на вас представники сильної статі – зрілого чоловіка цей факт навряд чи спровокує на ревнощі, навпаки, йому буде приємно, що поряд з ним така приваблива молода жінка. Але якщо ви почнете відповідати на знаки уваги, що робляться вам, взаємністю, фліртуватимете з іншими чоловіками, хай і жартома, щоб потішити свою самолюбність, то це змусить його ревнувати. Він почне порівнювати себе з молодшими чоловіками, і не завжди це порівняння може бути на його користь.

Не робіть спроб виправити чоловіка

Навіть у 30 років перевиховати чоловіка вже практично неможливо, а в 40 і більше – тим більше. У нього вже сформувалася своя система поглядів, інтересів і цінностей, тому усі ваші спроби у кращому разі ні до чого не приведуть, а в гіршому – відштовхнуть від вас коханого. Вам краще заздалегідь обговорити ваші погляди на життя і мету. Продовжувати такі стосунки має сенс тільки у тому випадку, якщо ви хочете одного і того ж.

Не перешкоджайте спілкуванню з дітьми від попереднього шлюбу

Якщо жінка може стати колишньою, то діти – ніколи; вони залишаються частиною життя чоловіка. Не обмежуйте їх спілкування, не намагайтеся їх посварити – краще постарайтеся налагодити відносини з його дітьми, незалежно від того, скільки їм років. Вітайте їх зі святами, запрошуйте у гості, цікавтеся їх життям. Перетягуючи увагу на себе, ви лише погіршите ваші стосунки з коханим.

Намагайтеся бути схожою на свого обранця

Вам слід відмовитися від легковажних молодіжних нарядів, що надмірно оголяють тіло, так різниця у віці буде менш помітна для оточення і у вашого коханого буде менше приводів для ревнощів. Якщо він вважає за краще носити стильні дорогі речі, то і вам не зашкодить переглянути свій гардероб. Зухвалий макіяж теж залиште у минулому. Не бійтеся, що стильний стриманий образ надасть вам віку, навпаки він підкреслить вашу природну красу і зробить більш жіночною.

Розвивайтеся

Як ми вже говорили, зрілі чоловіки цінують в жінці і її внутрішній світ. Тому намагайтеся розвиватися в напрямах, що цікавлять вас, більше читайте, цікавтеся подіями, що відбуваються у світі, а також сферами, які цікаві вашому обранцеві. Легковажні панночки, у яких немає нічого, окрім зовнішності, навряд чи зацікавлять надовго серйозного зрілого чоловіка. Крім того, різниця у віці проявляється не лише зовні, але і в плані поглядів на життя. Якщо ви розвиватиметеся, працюватимете над собою, то у вас буде набагато більше спільного з вашим коханим.

Дослухайтеся до його порад

Незалежно від того, скільки чоловіку років, він хоче почувати себе потрібним улюбленій жінці. Якщо ви прислухатиметеся до його думки, то для нього це буде дуже цінно і приємно, а для вас корисно, адже він не просто старший за вас, але і мудріший. Дозволяйте йому вирішувати ваші проблеми і допомагати порадою – це сприятливо позначиться на ваших з ним стосунках.

10 коментарів

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *