До чого призводить випадковий секс?

Як ви гадаєте: випадковий секс і одноразовий секс – це одне й те ж? Чи вважати це нормальним явищем в житті самотньої жінки? Спробуємо розібратися.

Суспільство винесло однозначний вердикт жінкам, які “перебиваються” випадковими зв’язками, придумавши їм містке і всім відоме слово. Але так було раніше. Сьогодні вільна жінка має право на “вільну любов”. Так що це? Розбещеність чи розкріпачення? Давайте подивимося, звідки “ростуть ноги” у цього явища.

У більшості жінок хоч би раз був в житті досвід випадкового зв’язку – сексуальної розваги на одну ніч. Чому ж найчастіше це відгукується негативним відчуттям в її душі? Та просто-напросто тому, що цей досвід виявився невдалим. Чи, прокинувшись уранці, ви зрозуміли, що це не Чоловік Вашої Мрії, або ви для нього – “швидкоплинне бачення” і навряд чи він прийме вас як ту “дорогу і єдину” з якою хоче залишитися на все життя.

Розчарування від того, що не сталося (хоча могло б бути) найчастіше і призводить до того, що в нашому суспільстві випадкові зв’язки розглядаються швидше як негативний досвід. Правда, варто відмітити, що йдеться в основному про жіноче товариство. А серед чоловіків хвалитися випадковими перемогами прийнято зі схвальної позиції.

Звичайно, існують і такі жінки, для яких випадковий секс – це свого роду пригода, відчуття новизни, показник “затребуваності” на шлюбному “ринку”. А крім того, існують ще фізіологічні потреби в сексі, які у деяких жінок зашкалюють всі допустимі межі.

Мораль мораллю, а ось про власне здоров’я потурбуватися прийдеться лише вам. Питання про здоров’я – основний, коли справа стосується випадкових зв’язків. На порядку денному, по-перше: захворювання, що передаються статевим шляхом, а по-друге – небажана вагітність.

У першому випадку, на жаль, явище нерідке як “випадкова” хвороба після того, як ви переспали з випадковим чоловіком. Хто він? Звідки? Хто були його партнерки? На що вони хворіли? Якщо на це питання ви не знаєте відповіді, а ви напевно не знаєте, то ваше здоров’я може бути під загрозою. Щоб уникнути такого ризику, в “джентельменський набір” кожної вільної жінки мають обов’язково бути включені презервативи. Хоча іноді і вони не рятують від якогось неприємного захворювання – наприклад, сифілісу.

Другий момент – небажана вагітність. Той же презерватив врятує вас ще і від цієї “напасті”.

Чи уникати випадкових зв’язків? Питання не просте. Відповідь на нього залежить від того, яку мету ви ставите перед собою в особистому плані. Якщо ви жадаєте спілкування, уваги, залицяння, продовження стосунків, тоді, можливо, секс з першим зустрічним – це помилка. Чи не краще краще познайомитися одне з одним, звикнути, підживлюватися взаємними почуттями, після чого і звичайний секс стане супер-сексом?

Треба бути психологічно готовою до того, що після випадкового сексу чоловік не подзвонить тобі більше, не запросить на побачення. Усі точки над “і” ви розставили самі, коли погодилися відразу ж лягти з ним до ліжка. Чи не чекає вас жахлива депресія, розчарування в усіх чоловіках?

Природа потурбувалася про те, щоб жіночий темперамент (на відміну від чоловічого) був більше орієнтований на почуття. З цим вже нічого не вдієш – природа. Треба абстрагуватися і постаратися подивитися на ситуацію об’єктивно. На жаль, дуже часто жінка все-таки шкодує про те, що сталося, винить себе і переживає.

Якщо ви хочете відчути себе по-справжньому щасливою, психологи рекомендують перенаправити всю енергію від пошуку випадкових зв’язків на будування серйозних стосунків з протилежною статтю.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *