Чим замінити секс

Питання — чим замінити секс, виникає у людей в той момент, коли з якихось причин вони не можуть задовольнити свої природні бажання. Звичайно, секс — це невід’ємна частина життя, але його тимчасову відсутність не варто сприймати як трагедію.

Що відбувається з організмом під час сексу і чи можна його замінити?

Вчені давно визначили, що під час сексу в організмі відбувається складний біохімічний процес, через який здійснюється вироблення гормонів задоволення і щастя. Але, потрібно враховувати, що природа цього процесу грунтується не лише на фізіології, а й на психології. Якщо секс не приносить морального задоволення, його користь буде мінімальна. Тому, думка про те, щоб завести собі роман суто заради сексуальних відносин не завжди є хорошою ідеєю.

Кожна людина має свою індивідуальну потребу у сексуальних контактах. Хтось місяцями може обходитися без сексу не відчуваючи особливого хвилювання з цього приводу, але для когось навіть тижнева перерва здається горем. Вчені визначили, що рівень сексуальної потреби визначається наявністю в організмі таких гормонів як ендорфіни, сератоніну і дофаміну. Оскільки ці речовини виробляються не тільки під час статевого акту, питання — чим можна замінити секс може бути вирішене іншими способами.

Чи можна замінити ендорфіни і чим? Звісно можна, вибирайте.

 1. Шоколад. Вживання шоколаду викликає вироблення гормонів ендорфінів. Саме тому шоколад може виступати засобом, який покращує настрій. У Франції навіть випустили шоколад, під назвою «Замінник сексу».
 2. Спорт. Виявляється, після години фізичних вправ в організмі знаходиться такий же рівень ендорфінів, як і після статевого акту.
 3. Стрес. Всім відомо, що стрес блокує гормон радості. Але стресові ситуації необхідні для того, щоб після успішних  їх вирішень, організм отримував подвійну дозу ендорфінів. Під стресом можна розуміти все, що завгодно: навантаження на роботі, страх запізнення на потяг, дрібна сварка і тому подібне.
 4. Мистецтво і творчість. Займаючись творчістю, а також переглядаючи фільми, відвідуючи виставки або концерти, в нашому організмі виробляється достатня кількість ендорфінів, для того, щоб відчувати себе спокійно і комфортно.
 5. Гроші. Звичайно, не в грошах щастя, але їх поява сприймається психікою і організмом людини як привід для вироблення ендорфінів.

Чим замінити серотонін?

Думаючи перед тим чим замінити секс, потрібно спочатку подумати про те, як підвищити рівень сератоніну, адже саме цей гормон впливає на почуття задоволення і підвищує настрій.

 1. Дієта. Сератонін виробляється за допомогою таких продуктів як шоколад, інжир, банани, червона риба, цукор, квасоля і капуста броколі.
 2. Музика. Відомий англійський психолог Томас Каморро-Премюзік неодноразово проводив експерименти, в результаті яких йому вдалося визначити, що під час прослуховування улюбленої музики в нашому організмі виробляється велика кількість сератоніну.
 3. Рівна постава. У 1994 році вченим вдалося визначити, що в успішних людей рівень сератоніну ніколи не буває низьким. Наприклад, в організмах начальників і керівників цього гормону практично в два рази більше, ніж в організмах підлеглих. Найпростіший спосіб підвищити рівень сератоніну — це ходити з рівною поставою, оскільки при такому положенні спини людина автоматично стає більш впевненою в собі.
 4. Медичні препарати. У крайніх випадках підвищити вироблення сератоніну можна за допомогою спеціальних медичних препаратів — антидепресантів.

Як підвищити рівень дофаміну?

Щоб визначити, чим замінити секс, потрібно допомогти своєму організму виробляти особливий гормон задоволення — дофамін.

 1. Їжа. Задовольнивши своє почуття голоду, організм заспокоюється, і починає виробляти дофамін.
 2. Нікотин. Коли людина, що палить задовольняє свою потребу в черговій сигарети, рівень дофаміну різко підвищується.
 3. Командна гра. Участь в командній грі є одним з найкращих способів знизити сексуальне бажання.
 4. Шопінг. Не дарма жінки так люблять ходити по магазинах. Виявляється, під час купівлі організм відчуває таке ж задоволення, як і під час сексу.

А все ж таки, замінники можуть лише тимчасово допомогти. Тому кохайтеся по справжньому.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *