Модні бренди купальників із США

В розпал літа прекрасні дами завжди задумуються про новий гарний купальник. Мода ніколи не стоїть на місці. Кожен сезон модні магазини пропонують красивий і зручний пляжний одяг з новими і оригінальними фішками.

Пляжний одяг, який завжди знаходиться на піку модних тенденцій, це, звичайно ж, моделі від Beach Bunny, Lady Lux, PHAX, Caffe і LSpace.

Ввібравши в себе пряний присмак прибережного сонця, ці купальники і туніки дозволять будь-якій леді відчути себе яскравішою, вільнішою і впевненішою. Купити купальник цих брендів означає незмінний успіх на будь-якому пляжі влітку або у басейні в холодну пору року.

Як правильно підібрати собі купальник по фігурі?

Цього сезону модні бренди роблять ставку на стиль ретро. Перевага цього напряму в тому, що за допомогою властивих йому особливостей найпростіше приховувати недоліки фігури, які ви хочете залишити в тіні. Так, великий малюнок на ліфі відверне увагу від занадто широких стегон.

А одна бретелька замість двох на ліфі у злитого купальника зробить фігуру візуально стрункішою. У кожному з цих брендів можна знайти свою унікальну і ексклюзивно-привабливу модель, яка відмінно виглядатиме і підкреслюватиме вигідні форми фігури. Не варто купувати купальник на розмір менше в надії втягнути зайві опуклості талії або животика. Стягуючі бретелі купальника тільки підкреслюватимуть зайву повноту. Якщо у вас повненька фігура, то краще всього придивитися до гладких облягаючих і закритих купальників. Також варто використати давно перевірені способи візуально прибрати зайве і додати невистачаюче, які відмінно працюють для будь-якого пляжного одягу.

Великі вирізи на топі зорово подовжують тулуб. А високі вирізи на стегнах, які можна зустріти в моделях від Lady Lux істотно стрункішають ноги. Волани, бахрома і рюші, якими моделі рясно прикрашені цього сезону, дозволять зорово збільшити об’єми в тих місцях, які ви хочете підкреслити особливо. Наприклад, волани на грудях у моделей від PHAX і LSpace візуально нададуть бюсту більший об’єм.

Яскраві прінти купальників і тунік від Caffe відмінно підкреслений бронзовий загар тіла. Також, вибираючи купальник, не слід забувати, що вертикальні смуги зорово подовжують фігуру, а вертикальні роблять її ширше. Відповідні вам візерунки ви знайдете серед моделей марки Beach Bunny. Швидше визначайтеся з вибором пляжного одягу, адже літній розпродаж брендових американських купальників в інтернет-магазинах скоро закінчиться!

One Comment

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *