Мода вбиває сексуальність

Ви ж, напевно, знаєте, що таке феромони, або хоча б чули про них. Тваринну сутність людини ніхто не в силах скасувати, тому, незважаючи на велику розвиненість, тваринні інстинкти у нас все одно залишаються.

Феромони в організмі людини, як в організмі будь-якої іншої тварини, регулюють багато процесів, що мають відношення до поведінки в суспільстві і сексуальної поведінки. Іншими словами, невловимий запах цих самих феромонів визначає сексуальну привабливість людини.

Чоловік шукає жінку за запахом, адже так було є і буде. Однак сучасна мода змушує жінок в буквальному сенсі вбивати феромони, втрачаючи сексапільність. Справа в тому, що найбільше зосередження феромонів спостерігається на волосяному покриві під пахвами і в області паху. У давні часи, коли жінки не мали звички знищувати волоски в цих областях, чоловіки в прямому сенсі могли понюхати жінку, і запах поту тут зовсім ні при чому. Існував навіть особливий ритуал – жінка затискала свій носовичок під пахвою, а потім після танців промокала цією хусткою спітніле чоло чоловіка.

Зараз же настав час, коли мода диктує повну відсутність волосся на зазначених областях. Більше того, окрім видалення волосся, жінки використовують різні косметичні засоби, що маскують їх природний запах і вбивають феромони.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *