Маски і мода під час коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє, що медичні маски та інші засоби захисту стануть новою нормою. У модному світі вони вже стали засобом самовираження.

У багатьох азіатських країнах медичні маски досить давно стали вважатися не тільки частиною повсякденного життя населення, але і модним трендом. В європейських державах подібне явище досі було деякою екзотикою. При цьому, поступово маски стають частиною західної субкультури. Так, популярні в усьому світі репери почали часто використовувати маски, щоб виступати на сцені.

Справжній тренд на носіння респіраторів і медичних масок задали азіатські країни. В результаті їх широкого поширення, жителі Європи прагнуть їх поліпшити і зробити більш привабливими.

Під час боротьби з глобальним потеплінням або іншими кліматичними негараздами, медичні маски виступають в якості символу проблем, які пов’язані з екологією. Цей атрибут стали часто використовувати на страйках проти зміни клімату, які відбувалися у всіх країнах світу у 2019 році.

«Маска для обличчя стала символом нашого часу», – ще на початку березня написала Ванесса Фрідман, директор моди The New York Times. Хоча маски з’явилися в модних колекціях ще до пандемії.

Нагадаємо, що медична маска не є панацеєю і лише частково зменшує ризик зараження респіраторними вірусами.

Застосування медичної маски виправдане лише під час перебування у громадському транспорті, торгових закладах та інших місцях скупчення людей.

Але модники завжди будуть хизуватися виробами зробленими своїми руками.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *