Інтимне тату – кому це потрібно

Татуювання має багату історію і ще багатішу географію — як на планеті Земля, так і на людському тілі. А ось інтимне тату — навіщо треба?

Серйозно: чому хлопці і дівчата у всьому світі, іноді прокинувшись вранці, розуміють, що все в їх житті добре — ось тільки тату на попі або з іншого боку фасаду не вистачає. Або: якось увечері ті ж хлопці розуміють, що життя г… але, і тільки тату в сокровенному місці додасть до нього трохи фарб.

Якщо задатися метою, трохи почитати літературу, дізнатися, що і як з’явилося, а головне — чому, починаєш по-іншому дивитися на речі. Це знову про тату, цьому мистецтву, так би мовити, хтозна скільки років — тисячі, напевно. Звідки з’явилося — незрозуміло: в результаті еволюції, згідно теорії великого вибуху, чи тату занесли прибульці з космосу… Таке враження, що людина з’явилася — і відразу вирішила себе прикрасити. Чим керувався той самий перший “художник”? Але багато віків за допомогою татуювання люди намагалися виділитися на загальному фоні, підкреслити приналежність до того або іншого клану, чітко позначити ієрархію або просто покрасуватися.

Тату робили скрізь — від макушки до п’ят, не минувши і життєво важливих органів (мова зараз про статеву приналежність). Зрозуміло, коли людина, окрім шкури убитого мамонта (якщо брати північні райони), листочка фікуса (це про південь) нічим прикритися не намагалася, та і цей одяг чисто умовний, барвистий малюнок на попі міг багато що розповісти сусідам (що хороша людина), сусідкам (люблячий чоловік) або тому ж мамонтові під час полювання (сміливець).

Не зрозуміло, яке смислове навантаження несе інтимне тату у наш час.

Цікаво, що дівчата набагато частіше прикрашають себе в інтимних місцях. До речі хто не в курсі, інтимне місце — це те, яке ми, як правило, не показуємо всьому світу, а тому до цих самих місць можна віднести груди (жіночу), про попи ми вже говорили, ну і статеві органи.

Хлопчики якщо і люблять татушки, то або на передпліччі, або на руках, ногах, торсі. А ось сідниці і член у хлопців настільки ідеальні (вони правда так думають, варто у них повчитися), що якщо підкреслити цю досконалість — осліпнути можна.

Є, звичайно, самозакохані експонати, які з дітородного органу слоника роблять або дракончика зеленого в лусочках… Але це швидше виключення з правил.

Дівчата своєю зовнішністю завжди незадоволені і всіляко намагаються її удосконалити або приховати недоліки, і тут на допомогу приходить тату.

Кішечки, полунички, квіточки, вогнище, черепи — чого тільки не намалюють дівчатка для привертання уваги. Іноді це мило, іноді зловісно, але завжди — назавжди (прибрати тату набагато дорожче і боляче).

Всяка дія має не лише протидію, але і наслідки. Які можуть бути наслідку у тату? Не будемо зараз про шкіру, яка має властивість старіти (на сухій шкірі тату — фе!), і про силу тяжіння теж помовчимо (наш епідерміс злегка опливає, і малюнок теж пливе), і про те, що тату має властивість бувати зіпсованим (від майстра залежить багато що). Поговоримо про побічні ефекти. Ну, про хлопця з перманентною ерекцією тільки глухий не чув, але про всяк випадок нагадаємо: йому зробили тату на членові, та щось удар голки не розрахували, в результаті — вже декілька місяців його пеніс веде стоячий спосіб життя, поки не скаржиться, але…

З жінками доки подібних казусів не озвучували, але комусь потрібно стати першою.

Справедливості ради варто сказати, що в основному дівчата з інтимним тату почувають себе набагато впевненіше, красивішою, сексуальнішою. Чи подобається така декоративна білизна хлопцям — інше питання.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *