Як споживання їжі впливає на сексуальність

У Франції, де до кулінарії і еротики відносяться серйозніше, ніж де б то не було, інтерес до психологічного зв’язку між першим і другим привів до численних публікацій. Згідно з дослідженнями 80% чоловіків з передчасною еякуляцією схильні заковтувати їжу, практично не пережовуючи її, тобто їм властиво їсти “на повному ходу”.

До речі, 85% француженок віддають перевагу чоловікам, які добре готують. З іншого боку, не занадто сильна любов худорлявих жінок до кухні є свого роду заперечення ними власній сексуальності, так що, швидше за все, в ліжку вони майже не розслабляються.

Англійські соціологи помітили, що у людей, які вміють отримувати задоволення від їжі, сексуальне бажання виражене сильніше. Відчуття провини, яке супроводжує кожен з’їдений шматочок, і скрупульозний підрахунок калорій не дозволяє розслабитися у ліжку. У гурманів зазвичай більше енергії, рідше бувають депресії – все це найпозитивнішим чином впливає на лібідо.

Причина такого взаємозв’язку лежить на поверхні. Адже імпульси від смачного обіду, як і сигнали сексуального задоволення, поступають і обробляються в одній і тій же ділянці головного мозку – лімбічній системі, що відповідає за емоції. Крім того, для народження повноцінного потомства самиці (у тому числі і людської) небхідне не лише запліднення, але і їжа, щоб підтримати сили і вигодувати дитинча. Тому самець, що знає толк в їжі, сприймається на підсвідомому рівні як найбільш перспективний.

Чоловік, заклопотаний своєю вагою і питаннями калорійності, іншими словами, занадто твердо стоїть на землі, не здатний підняти жінку на сьоме небо. Любовний човен розбився об побут – інакше не скажеш. Той же, хто віддає перевагу неперевершеній кухні, буде прекрасним коханцем. Але обережно! Ненажери теж не ідеал, оскільки згідно з опитуваннями дуже егоїстичні. До того ж не можна виключати, що надмірне захоплення їжею – лише сублімація, що підміняє інтерес до сексу. Краще за усіх в любовних іграх покаже себе той чоловік, який стежить за своїм харчуванням, але в міру, відмовляючись від десерту або зайвого шматка хліба. Він неодмінно відкладе свій оргазм до того моменту, поки ти не досягнеш свого. Зрозуміло, і для товстунів не все втрачено: в міру вгодовані люди частіше насолоджуються життям, тоді як “скелети” схильні обмежувати себе і тримати свої почуття і емоції під суворим контролем.

Вам мабуть не раз зустрічалися екземпляри (тієї і іншої статі), які і апетитом не блищать, і на вилку сто разів подивляться, перш ніж покласти собі щось в рот. Таким не позаздриш: вони не лише не виносять, коли їх цілують, а взагалі уникають всяких дотиків.

Особливий тип – чоловіки, які не їдять м’ясо. Вегетаріанська їжа найчастіше прісна, оскільки її прибічники неусвідомлено намагаються не вживати продуктів і спецій, що викликають апетит. Можливо, відмова від м’ясних блюд пов’язана з прихованою відразою до чуттєвості.

Якщо після тридцяти чоловік продовжує харчуватися лише гамбургерами, це означає, що йому бракує не лише фантазії, але і сексуальної зрілості. Про цього хлопця з усією впевненістю можна сказати: коханець він нудний.

Ви помітили, що чоловік віддає перевагу закускам у барах, а вдома сидить на одних консервах? Тоді є шанс завоювати його серце і перетворити ваші ночі на насолоду, не позбавлену пікантності. План дій: замість того, щоб з відразою відвертатися від порції м’яса із смаженою цибулею, на першому ж побаченні продемонструйте свою кулінарну майстерність – запечіть буженину з вишуканим гарніром.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *