Сексу не буде

Я ніколи не намагався зрозуміти, чим сексуальна поведінка чоловіка відрізняється від сексуальної поведінки жінки. І ніколи не намагався зрозуміти, в чому полягає вплив Марсу чи Венери.

А ще ніколи не задавав питання: чому чоловіки думають головою, а жінки – серцем.

Але! Одним погожим вечором минулого тижня я і моя подруга лягли до ліжка. Отже, мої бажання поступово набирають силу, і тут вона говорить мені: “Здається, мені не хочеться! Я хочу, щоб ми просто лежали поруч, і ти ніжно мене тримав за руку”.

Я запитав: “Що?! Кохана, що за фігня”?

І тут вона говорить мені те, чого боїться почути кожен хлопець на планеті.

“Ти зі мною просто задовольняєш свої чоловічі фізіологічні потреби. А те, що відбувається у мене в душі, які у мене, як у жінки, існують емоційні потреби – тебе не цікавить”.

Вона подивилася на моє спантеличене обличчя і додала: “Ну, хіба ти не можеш любити мене просто за те, яка я є, незалежно від того, що у нас з тобою відбувається в спальні”?

Я промовчав, але зрозумів, що цієї ночі толку не дочекаєшся, відвернувся і заснув. Проте наступного дня я вирішив взяти на роботі відгул, щоб провести цей час з нею. Ми добре поснідали і пішли в якийсь великий-великий неважливо, як називається супермаркет який має багато відділів.

Вона переходила з одного відділу в інший, приміряла різний дорогий одяг, а я увесь час був поряд з нею.

Вона не могла ніяк визначитися, що саме їй вибрати, а я сказав: “Бери все”. Вона захотіла купити взуття до кожного нового наряду, я сказав: “Звичайно, візьми все, що тобі підійде”. Потім ми пішли в ювелірний відділ, вона вибрала там пару сережок з діамантами.

Хочу сказати… ну, коротше, вона була дуже схвильована тим, що відбувається. Напевно, вона вирішила, що вчорашня розмова вплинула на мене так, що я відчув себе фактично напередодні корабельної аварії і відчайдушно не хотів псувати наші стосунки. Здається, вона навіть почала це перевіряти, тому що захотіла купити тенісну ракетку, хоча навіть не знає, як в цей теніс грати. Вона просто затрепетала, коли почула, як я сказав: “Це класна річ, бери, кохана”!

Виглядала вона так, ніби була вже близька до піку сексуального задоволення. Посміхаючись, вона вимовила: “Мені здається, що це все… Любий, ми можемо йти в касу”

Я ледве дочекався цього моменту і, ледве стримуючи своє нетерпіння, вимовив: “Ні, люба, не думаю, що мені цього хочеться”!

Після цих слів вона змінилася на обличчі, і з відвислою щелепою здавленим голосом запитала: “ЩО”?!

Тоді я сказав: “Кохана! Я тільки хочу, щоб ти просто потримала все це в руках. І все. Але мені чомусь здається, що в цій ситуації тебе не хвилюють мої чоловічі фінансові можливості, тебе хвилюють тільки твої жіночі потреби”! І в той самий момент, коли мені здалося, що вона готова мене убити – і не лише поглядом, я ласкаво додав: “Чому ти не можеш любити мене просто за те, яким я є, а не за те, які речі я тобі купую”?

Чомусь мені здається, що і сьогодні вночі сексу у мене не буде.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *