Все, що ви хотіли знати про клітор, але боялися запитати

У кожної жінки є кнопка. Ні, не та, яка вимикає звук, як хотілося б деяким не дуже розумним чоловікам. А та, яка дарує задоволення. Ми зараз про клітор.

Цей крихітний орган, схований в твоїх інтимних складках, не має іншого призначення, окрім того, як тішити свою власницю. Давай придивимося до нього ближче. На поверхні твоєї вульви знаходиться тільки верхівка айсберга, велика ж частина клітора йде глибоко в твоє тіло. Це на подив складний орган, який складається з багатьох частин: голівки, тіла, печеристих тіл (які наливаються кров’ю і набрякають під час збудження, як пеніс) і двох ніжок.

Насправді, якщо враховувати і ту частину клітора, яка знаходиться всередині тебе, то він такий же великий, як і член твого дружка!

Клітор увесь пронизаний кровоносними судинами і нервовими закінченнями і неймовірно чутливий. На цьому квадратному сантиметрі твоєї шкіри (приблизно, оскільки у всіх жінок клітори відрізняються за розміром) знаходиться близько 8 тисяч нервових закінчень.

Для порівняння: на голівці чоловічого пеніса їх в два рази менше. Але на цьому можливості клітора не закінчуються. Як ми вже знаємо, велика його частина ховається всередині. Завдяки цьому його стимуляція впливає на ще 15 тисяч нервових закінчень в промежині.

Клітор росте у міру дорослішання жінки. В утробі матері спочатку і у хлопчиків, і у дівчаток однакова будова статевих органів. З 12-го тижня починає формуватися пеніс або вульва. Клітор починає рости з початком статевого дозрівання і до його закінчення збільшується в 2 рази. До 30-річчя він стає в 4 рази більшим.

До менопаузи — в 7 разів. І при цьому своїх дивовижних здібностей доставляти жінці радість він не втрачає. Цілком імовірно, саме тому секс для жінок з віком стає все яскравішим і яскравішим. Ця іграшка назавжди з тобою!

Всього 30% жінок здатні отримувати вагінальний оргазм. А для переважної більшості жінок недостатньо просто вставити пеніс в піхву, їм потрібні кліторальні пестощі для досягнення задоволення.

І це задоволення безпосередньо залежить від того, де клітор розташований. Якщо він знаходиться близько до піхви, він стимулюється пенісом під час звичайного вагінального сексу. Інакше вагінальний секс виявляється досить-таки безрадісним. Раніше дівчат з такою будовою вульви називали фригідними. На щастя, тепер ми знаємо, в чому проблема насправді. Переконайся, що твій хлопець теж в курсі.

Пересунути клітор ближче до піхви не можна. У цьому свого часу переконалася нещасна Марі Бонапарт (правнучка брата того самого Наполеона, подружка Зигмунда Фрейда і одна з піонерок психоаналізу), яка помилково вважала, що клітор складається з однієї чутливої голівки, і зважилася на операцію по її переміщенню.

Зате з нього можна хірургічним способом “зняти” захисний капюшон і таким чином збільшити його чутливість. Втім, не рекомендуємо це робити. Занадто великий ризик після такого втручання залишитися без сексу взагалі.

Спеціально для тих дівчаток, яким не пощастило з розташуванням їх кнопки задоволення. Отже, вихідна позиція — місіонерська: вона на спині з розсуненими ногами, він — згори на ній, між її ніг. Чоловік “підповзає” по своїй партнерці вгору, поки їх стегна не порівняються, а основою пеніса він торкатиметься її клітора.

І рухи стегнами він здійснює не вперед (всередину) — назад (назовні), а вниз (всередину) — вгору (назовні). Таким чином пеніс увесь час тертиметься об клітор, дозволяючи дівчині досягти оргазму без зайвих маніпуляцій.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *