Секс-міфи про чоловіків

Жінки зазвичай думають, що все прекрасно розуміють, коли мова заходить про чоловіків, але це не зовсім так, а здебільшого — зовсім не так. “Боже, він збуджений завжди!”, “Я йому не підходжу — у мене маленькі груди” та інші вигадки, які пишуть в жіночих журналах, засідають у голові, і даремно.

В чому жінки найчастіше помиляються:

1. Чоловіки завжди хочуть сексу

Чоловіки — не роботи: стрес, втома, моральне напруження — все це призводить до пригнічення лібідо чоловіка. Хоча, часто бажання у них має фізичну основу, психологічні чинники теж можуть впливати. Якщо зазвичай, чоловік сексуально активний, але декілька разів відмовився від сексу, справа не в тому, що він більше не хоче — може, він просто втомився. Розслабляючий масаж заспокоїть будь-кого. Зрештою, ви можете просто заснути, обнявшись.

2. Чоловіки ніколи не імітують

І це неправда. За статистикою лише 47 відсотків чоловіків досягають оргазму просто від вагінального сексу (без пестощів або орального сексу). А 3 проценти чоловіків взагалі жодного разу в житті не відчували оргазм. Щоб не засмучувати дівчину, з якою займаються сексом, чоловік може зімітувати оргазм і викинути порожній презерватив. Чоловіки, ще ті хитруни, пам’ятайте це.

3. Оргазм чоловіка завжди супроводжується сім’явиверженням

В основному — так, але не завжди. Іноді чоловік отримує так званий “сухий” оргазм: морально він отримує ті ж емоції, але сперма не виділяється. З огляду на другий пункт нашого списку, його можна легко прийняти за імітацію 🙂

4. Прелюдія — не для чоловіків

З чисто фізичної точки зору, вона їм і справді не потрібна. Чоловіки швидше збуджуються, аніж дівчата. Але бонус в тому, що збуджена до крайності партнерка може бути дуже і дуже “вдячною” 🙂 В будь-якому випадку, мало кому не сподобається еротична прелюдія, очікування самого сексу… головне — не затягувати.

5. Проблеми з ерекцією говорять про проблеми сексуального характеру

Психологічні чинники мають вплив на чоловіче лібідо так само, як і на жіноче. Близько 50 відсотків чоловіків хоч раз в житті мають проблеми з ерекцією, і при цьому вони абсолютно здорові. Надмірне хвилювання фізична або моральна втома, перебір з алкоголем — це ті чинники, які впливають на ерекцію. В цьому нічого страшного немає. Не акцентуйте на цьому увагу і не тягніть в паніці коханого до лікаря.

6. Чоловікам потрібні жінки з ідеальними тілами

Так, вони фантазують про них, але більшість чоловіків чудово усвідомлюють, що це лише красива картинка, яка іноді не має цікавої начинки. Крім того, є багато інших критеріїв привабливості: жіночність, почуття гумору, інтелект… Для нормального, розумного чоловіка внутрішня краса важлива не менше фізичної.

7. Чоловіки — не романтики

А це вже маячня. Найчастіше чоловіки ще більш романтичніші, ніж дівчата. Може чоловік не розсипає пелюстки троянд по ліжку, але ж не в цьому полягає романтика. Якщо він пам’ятає, як мило ти любиш чистити мандарини і що під час місячних тобі потрібно більше серіалів і шоколаду — це правда мило. Він носить тобі ліки з аптеки і готує пересмажений омлет, коли ти хворієш — чи це не романтика?

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *