Перший секс – поради дівчатам

Коли настає період перетворення незграбної дівчинки-підлітка в юну леді, красиву, струнку і привабливу, рано чи пізно зав’язуються романтичні стосунки з протилежною статтю.

І тоді в певний момент виникає питання – “коли ж повинен відбутися перший секс”? Завжди важко однозначно відповісти – вступати чи не вступати у інтимні стосунки, адже це особисте. Але приблизно відповісти на питання, чого чекати від першої близькості і про що треба знати заздалегідь цілком можна.

Де знайти відповіді?

На відміну від багатьох життєвих питань, на які відповіді можна знайти у старшого покоління – питання про початок інтимної близькості дуже особисте, і вирішувати – коли пора почати інтимні стосунки, не може ні мама, ні тато дівчини, ні її подруги чи сестри. Відповідь на це питання повинні підказати тіло, серце, душа, розум.

Здебільшого це питання ставлять саме дівчата, оскільки юнаки в плані сексуальності прагнуть якомога раніше отримати перший досвід, щоб надалі виглядати вже “стріляним вовком” і бути досвідченим партнером для своєї ще зовсім юної і недосвідченої партнерки. Також про питання початку інтимних стосунків частіше замислюються ті дівчата, чиї романтичні стосунки зав’язані з чоловіками старших за себе, і які вже підштовхують дівчину до інтимної близькості, як здавалося б розумному продовженню романтичних стосунків.

Побоюватися першої інтимної близькості у віці юної романтичної закоханості – це цілком нормально, багато дівчат починають зустрічатися з хлопцями з 14-15 років, коли інтимні стосунки ще абсолютно не обов’язкова частина спілкування, а їх плачевні наслідки у вигляді небажаної вагітності – і поготів.

Проте, сказати точний вік, коли однозначно можна вступати у статеві стосунки – теж не можна, у всіх цей вік свій, комусь хочеться в 14 років це зробити перший раз, а хтось і в 25 років не готовий до першого інтиму. Старше покоління, мами чи бабусі, навряд чи дадуть вам своє благословення, якщо ви звернетеся до них з питанням – “а чи не пора мені…”?, і розповідатимуть про цнотливість та її збереження до першої шлюбної ночі, наводячи приклади з життя, у тому числі і свого, сильно лукавлячи.

Сучасна молодь сильно змінила набір матеріальних і духовних цінностей і невинність у дівчини вже не цінується чоловіками так високо, як це було раніше. Але і розбещеність та надмірна досвідченість в плані сексу, особливо у досить юних леді, може сильно налякати і відвернути від вас кавалера. Сексуальна свобода і цивільні шлюби, що послідували за нею, зміни партнерів і досить вільна сексуальна поведінка – це вже не непристойна, а цілком нормальна річ, яка диктується сучасним стилем і ритмом життя, оточенням підлітків та впливом на них телевізора, інтернету і компаній однолітків.

У якому віці пора?

Це питання не повинне вставати перед дівчиною саме в такому аспекті, оскільки коли прийде час і виникне реальна необхідність в інтимній близькості, це відразу стане зрозуміло за відчуттями, емоціям і за покликом організму. Вступати у інтимні стосунки тільки тому, що всі подружки вже не цнотливі і активно займаються сексом, а ви ні, це не аргумент для інтимної близькості, ваше бажання і готовність вашого тіла до сексу мають бути головними аргументами в цьому питанні. Більше того, ваші сексуальні стосунки не мають бути результатом примусу або того гірше, насильства, інакше вони надовго накладуть негативний відбиток на усі ваші подальші сексуальні стосунки і дадуть негативний вплив на психіку.

Іноді для ухвалення такого рішення необхідний деякий час і стосунки “на грані” – петінг, оральні пестощі одне одного, але без проникнення. Це підготує вас обох до серйозніших стосунків і перевірить ваше бажання та почуття. Вивчіть свої інтимні місця і вашого партнера, навчіться отримувати задоволення від духовних стосунків, перш ніж перейти до фізичних. Сучасні дівчата досить розвинені фізично до віку 14-16 років, але їх психічний розвиток, не дивлячись на акселерацію – істотно запізнюється по відношенню до фізичних складових.

Якщо ви не готові до інтимних стосунків на цьому етапі, не варто мовчати і відхиляти залицяння молодої людини шляхом вивертів і двозначностей. Поговоріть з вашим хлопцем відверто, але при цьому дуже делікатно, юнаки теж дуже вразливі в плані сексу, і різка відмова може повністю зруйнувати ваші стосунки. При розмові варто акцентувати на тому факті, що маєте дуже велике бажання бути разом, спілкуватися з ним і відповідати на його пестощі, але до інтимних стосунків в повному їх розумінні ви ще не готові.

Чому не треба квапитися?

У першому сексі важливе взаєморозуміння і повна довіра одне одному, взаємне бажання і готовність. Якщо всіх цих складових не буде, тоді скоріше за все перший секс запам’ятається вам не задоволенням і насолодою, а скутістю і замкненістю, та ще больовими відчуттями. Тоді з такої інтимної близькості ви отримаєте для себе подальше небажання займатися сексом на найближчий час. Любляча людина прекрасно зрозуміє ваші почуття і не буде такою наполегливою, дасть вам деякий час.

Якщо ви бачите негативну реакцію на вашу відмову з боку партнера чи він дратується, починає звинувачувати вас в усіх бідах і несчастях, зайвий раз замисліться – чи потрібні вам з ним близькі стосунки. Стосунки люблячих людей будуються не на пристрасті, а на повазі і довірі, прихильності і взаємному розумінні одне одного.

Не піддавайтеся на вмовляння і не погоджуйтеся на секс лише заради того, щоб втримати хлопця, цим ви його не втримаєте, а ось ставлення до самого сексу, як частини дорослого життя, ви вже зіпсуєте.

Міфи про перший секс.

Взагалі питання про перші інтимні стосунки оточені масою різних чуток і домислів, іноді дуже далеких від реальності. Через них дівчата іноді бояться вступати у інтимні відносини або вступаючи в них, отримують масу неприємних сюрпризів у вигляді венеричних захворювань, запальних процесів чи “несподівано” виниклої вагітності. Щоб ваш перший секс був безпечним і приємним, розвіємо більшість з найбезглуздіших міфів.

Міф перший – перший секс це завжди страшенно боляче. Цей міф сягає давніх часів коли говорили, що перший секс ніякого задоволення не принесе. Це у більшості випадків далеко не так, особливо, якщо дівчина готова до інтимної близькості і сама її хоче. Процес втрати невинності – секундна справа і з ніжним та ласкавим партнером цей момент пройде непомітно. Якщо ж спочатку налаштовувати себе на те, що буде боляче і погано, емоційно і фізично затискатися – швидше за все ваш перший секс залишить не дуже приємні спогади про відчуття. Важливо, як не банально це звучить – “розслабитися і постаратися отримати задоволення”.

Міф другий – при першому сексі не можна завагітніти. Це ще один із сталих і абсолютно неспроможних міфів, що частенько закінчується в кабінеті гінеколога з рішенням про аборт після першого ж і єдиного разу. Овуляція виникає у дівчини задовго до перших статевих контактів і здатність завагітніти виникає з моменту початку менструації. Якщо у дівчини нещодавно була овуляція і статевий акт, будь він перший чи будь-який подальший, закінчився сім’явипорскуванням в піхві, то вона може завагітніти.

Міф третій – якщо після першого сексу добре підмитися, нічим не захворієш і не завагітнієш. Ще один з абсолютно безглуздих міфів. При сексуальних контактах сперма і супутні виділення потрапляють при оргазмі в область шийки матки і їм треба зовсім мало часу для того, щоб проникнути в шийку і порожнину матки. Ніяке ретельне підмивання не зможе створити умов стерильності. Більше того, може тільки посприяти розвитку інфекції через порушення захисних властивостей мікрофлори. А для вагітності підмивання взагалі не спосіб оберігання.

Що каже закон?

Якщо говорити про початок статевих стосунків з точки зору законів багатьох країн, є обмеження на вступ у статеві стосунки осіб молодших 14-16 років. В Україні дозволяється при досягненні шлюбного віку, для жінок шлюбний вік – 17 років, для чоловіків – 18 років. Якщо статевий партнер дівчини вже досяг вісімнадцяти років, а дівчині на момент статевої близькості немає сімнадцяти років, його можуть притягнути до кримінальної відповідальності за сексуальний зв’язок з особою, що не досягла повноліття. Якщо ж обом партнерам на момент статевої близькості немає вісімнадцяти років, то відповідальність несе організатор.

В Україні кримінальній відповідальності не підлягають особи до 14 років, за них відповідати мають батьки.

Поради під час першого сексу.

Будь-який секс, яким би за рахунком він не був – першим чи двадцятим, має бути безпечним. У епоху вільних сексуальних стосунків вірогідність зараження різними неприємними хворобами велика, навіть якщо твій хлопець запевнятиме, що він абсолютно здоровий. Використання презерватива під час першого сексу – це необхідна обережність. До моменту безпосереднього проникнення пеніса в піхву, на стадії попередніх пестощів його надягати немає потреби, а ось для здійснення безпосереднього проникнення в піхву його необхідно одягти на повністю эрегований статевий член. Варто обговорити це з хлопцем заздалегідь, а не по факту в момент любовної прелюдії.

При першому сексуальному контакті при втраті цноти може бути невеликий дискомфорт і деяке виділення крові, це не небезпечно, але надалі вимагає дотримання заходів гігієни – підмивання з милом. Але варто пам’ятати, перший секс не завжди може супроводжуватися виділенням крові, пліва може бути досить еластичною і не травмуватися та не розриватися.

Яку ж позу вибрати для першого сексуального досвіду? Це справа кожного особисто і залежить від його переваг. Швидше за все, в цьому питанні все залежатиме від чоловіка, але це не обов’язково має бути традиційна “місіонерська” поза, аби вам обом було приємно і зручно.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *