Як зробити ніч незабутньою

Подарувати коханому незабутню ніч мріють більшість жінок, їм хочеться стати особливими, щоб не було рівної їм коханки і чоловікові не прийшло в голову зрадити.

Готуючись до особливої ночі, зробіть деякі моменти підготовки правилом і для кожної нової вашої зустрічі. Створіть романтичний і чуттєвий антураж в кімнаті, де збираєтеся провести ніч зі своїм коханим. Зробіть прибирання, провітріть приміщення, поміняйте постільну білизну на шовкову прохолодну. На ліжко накидайте декоративних подушок – вони прийдуть вам на допомогу в деяких сексуальних позиціях. Для особливо пристрасної натури може і не підійти класичний варіант освітлення ложа любові свічками – є небезпека перевернути їх і підпалити будинок! Скористайтеся світильниками з червоними абажурами або плафонами, є лампочки, що імітують полум’я свічок.

Постарайтеся з’ясувати заздалегідь, яку з інтимних зачісок вважає за краще бачити ваш партнер, і зробіть її. Взагалі, підійдіть з усією ретельністю до питань гігієни і догляду за тілом. Запах чистого тіла улюбленої жінки для чоловіка кращий за будь-який парфюм. Але шкіра має бути доглянутою, гладкою і шовковистою. Варто відвідати спа-салон або масажний салон для досягнення найкращого результату. Затримайтеся тут і приділіть час волоссю – підлікуйте його і освіжіть зачіску.
 
Не захоплюйтеся готуванням на кухні – ніч любові на повний шлунок неможлива! Запасіться фруктами, горіхами і шоколадом. Купіть пляшку хорошого вина. Якщо ви зголоднієте, то разом приготуєте потім що-небудь легке.
Нижня білизна не має бути поношеною, тільки сексуальне, краще всього відповідне вашій фігурі. Обов’язково купіть свіжий спокусливий пеньюар, щоб було що накинути, коли підете до ванної кімнати або на кухню. Правда, в його відсутність завжди виручає майка або сорочка чоловіка.
Коли ваш коханий прийде, поцілуйте його так, щоб у нього не залишилося ніяких сумнівів щодо планів на сьогоднішню ніч. Не засмучуйтеся, якщо пляшка вина доки не знадобиться! Віддавайтеся почуттю, яке захопить вас обох, – немає нічого кращого за природність в любові. Не маніртеся і не приховуйте свої бажання – чоловіки чекають пристрасті і запалу анітрохи не менше жінок. Можна навіть узяти на себе провідну роль – роздягнути партнера солодко повільно і цілувати кожну клітинку його тіла. Такий початок ночі довго згадуватиметься чоловіком. Дозвольте і йому любити вас так, як він хоче – насолоджуйтеся кожною миттю.
Після вгамовування першого сексуального голоду затійте легку бесіду на фривольну тему, в процесі якої з’ясуєте, що кожен з вас чекає від продовження ночі. Так ви точно знатимете, що ваш партнер хоче найбільше. Якщо це не неприємно вашим бажанням, догодіть коханому. Поза сумнівом, він теж зробить для вас все і навіть більше. Для підтримки атмосфери кохання ввімкніть красивий еротичний фільм. Засинаючи в обіймах одне одного, ви шепотітимете ніжні і ласкаві слова, які звучатимуть ще довго у вашому житті!

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *