Як стримати оргазм твого чоловіка

Зовсім мало дівчат можуть признатися в тому, що їх хлопець швидко кінчає. Більшість представниць прекрасної статі старанно розповідають своїм подругам про те, що статевий акт з її партнером був всю ніч безперервно без зупинок. Таким чином створюється певний стереотип про мачо, і коли у тебе виникає дійсно проблема з тим, що він швидко кінчив, ти думаєш, що ти така одна.

Вимушені тебе засмутити (чи обрадувати), ти така не одна. Статистика стверджує абсолютно протилежні речі. 45% чоловіків досягають кульмінації раніше, ніж піде третя хвилина статевого акту.

Але ідеальний секс – це коли обоє відчувають оргазм одночасно, подумаєш ти і будеш абсолютно права. Від сексуальних стосунків повинні отримати задоволення обоє партнери. Якщо інтимна близькість вас не влаштовує, то над нею треба трішки попрацювати. Ми зібрали декілька практичних порад, як можна продовжити тривалість сексу.

  1. Презерватив знижує чутливість голівки члена. Використовуючи цей засіб контрацепції, ти не лише оберігатимеш себе від хвороб, але і продовжиш час любовних утіх на невизначений час. До речі, деякі пари практикують одягати два презервативи одразу.
  2. Порадь своєму хлопцю робити час від часу інтимну гімнастику. Цим можна займатися і поза спальнею. Треба скорочувати м’язи промежини 2 рази в день по 15 хвилин. Це допоможе не лише продовжити час сексуальних ігор, але і значно підвищити якість сексу.
  3. Радимо також спустошити сечовий міхур. Це також вплине на тривалість і якість сексу.
  4. Спробуй робити перерви під час статевого акту. Коли ти будеш на піку ейфорії, зупинися і передихни, перейшовши на прості пестощі.
  5. Якщо нічого з вищепереліченого не допомогло, то у нас і для цього є корисна порада. Попроси свого партнера довести тебе до оргазму іншими способами. Наприклад, за допомогою рук, губ і будь-яких варіацій, на які він здатен.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *