Як підкреслити свою сексуальність

Як не пожертвувати скромністю і при цьому показати свою сексуальність? Виявляється, можна поєднати ці дві якості. Для цього існують маленькі хитрощі, які необхідно знати кожній жінці.

Одяг краще носити незвичайним способом. Це не означає, що сукню треба носити задом наперед. Спробуй, надіти чоловічу білу сорочку, яка буде на пару розмірів більше твого і одягається навипуск. При цьому можна підперезатися широким ременем. Верхні гудзики розстебнути так, щоб верх грудей був видимий. Вузькі брюки доповнять твій образ.

Користуйся червоною помадою. Ця безвідмовна зброя жінки у боротьбі за сексуальність. Щоб спокусливо окреслити губи, використай контурний олівець. Відтінок олівця повинен відповідати кольору помади. Очі краще сильно не виділяти. На обличчі мають бути в центрі уваги тільки ваблячі губи.

Не нехтуй капелюшками. Капелюшок – найпомітніший предмет жіночого гардеробу, чоловіком не залишиться непоміченим. Адже не кожна жінка наважиться носити цей вид головного убору. Ще капелюшок говорить про свою власницю, що вона схильна до екстравагантності і готова до різних експериментів. При цьому сміливість їй не позичати.

Не забувай про довгі сережки — підвіски. Зроби легкий макіяж. Якщо у тебе довге волосся, то збери його на потилиці, щоб відкрилися обличчя і шия. Інших прикрас, окрім довгих сережок, бути не повинно. Вони ідеально поєднуються з високими зачісками і голими плечима.

Сонцезахисні окуляри. Підходь до вибору окулярів дуже серйозно. Адже це один з еротичних аксесуарів у твоєму гардеробі. Навіть міні-спідниця не виглядатиме так сексуально, як сонцезахисні окуляри. Тому що в окулярах ти загадкова, а чоловікам подобається розгадувати загадки.

Ефект від несподіванки. Попри те, що твоя сукня здається оманливо-простою, насправді випромінює сексуальність. Деякі цікаві деталі, шнурування або декольте на спині, виглядають дуже еротично і жіночно.

Одяг вибирай з м’яких тканин. Найсексуальніші тканини — це оксамит, атлас, кашемір, шовк, замша. При дотику до цих тканин, хочеться їх погладити, відчути під пальцями м’якість і податливість власниці одягу з цієї тканини.

Дотримання цих небагатьох правил, робить жінку чарівною і сексуальною, навіть якщо вона вважає себе негарною.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *