Як довести чоловіка до оргазму

Незважаючи на те, що більшість чоловіків не відчувають проблем з кульмінацією пристрасті, кожна дівчина хоче дати своєму обранцеві ще більшу насолоду.

Однак зовсім мало хто знає, як довести чоловіка до оргазму, через що заняття сексом перетворюється в монотонний і одноманітний статевий акт.

Як довести чоловіка до феєричного оргазму

Як відомо, за своєю інтенсивністю кожен оргазм сильно відрізняється один від одного. Якщо в жіночому випадку на силу відчуттів впливає ступінь прелюдії і вдало обрана поза, то чоловічий оргазм сильно залежить від ступеня розслабленості.

Для чоловіка справжньою прелюдією може стати ніжний розслабляючий масаж. Але оскільки в даному випадку головною метою є не розслаблення, а збудження то масаж повинен бути інтенсивним і чуттєвим. Прийнято вважати, що всі ерогенні зони чоловіка сконцентровані виключно на його статевому члені. Насправді ж чоловік буде в захваті від ніжної стимуляції сосків, внутрішньої частини стегон, сідниць і задньої частини колін та ліктів. Для того, щоб збудити чоловіка, необхідно вивчити його тіло. У цій справі поспішати не варто. Спокійна розслаблююча обстановка, романтична музика і ніжні пестощі зроблять свою справу. Відчувши до себе таку увагу, чоловік буквально розтане на очах і питання — як довести чоловіка до оргазму, відпаде саме собою.

Секрети, які допоможуть довести чоловіка до оргазму

  1. Мануальні пестощі. Дотики ніжних жіночих рук стануть справжнім подарунком для будь-якого чоловіка. У цій справі головне повністю довіритися своєму партнерові. Дотики повинні бути легкими і ніжними, щоб пестощі не асоціювали у чоловіка больові відчуття.
  2. Пристрасний поцілунок. Поцілунки збуджують чоловіків так само сильно, як і жінок. До того ж доведено, що, чим більше закохані цілуються одне з одним, тим міцнішими стають їхні стосунки.
  3. Чуйність. Чоловічий оргазм сильно залежить від жіночої чуттєвості. Це в звичайному житті жінка може дозволити собі бути скромною і недоступною, а в близьких відносинах з коханим чоловіком не повинно бути перешкод і обмежень.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *