Як брити геніталії (поради для чоловіків)

Підносити гострі інструменти до своїх геніталій, може бути небезпечно. Але з підготовкою, часом і практикою гоління стане легким завданням. Можливо, ви спершу захочете поголити мошонку у ванні, щоб видалити довге волосся.

Цей метод описаний нижче. Але надалі, краще всього робити це лежачи на ліжку. Бритва з подвійним лезом підійде ідеально. Ви повинні використати її раз в декілька днів. Піна для гоління вам не знадобиться.
Спочатку рекомендуємо скористатися машинкою для стрижки волосся, або тример. Це полегшить подальше гоління. Довше волосся може бути перешкодою для бритви. Використання тримера – краще, ніж ножиці, оскільки ви зможете зробити волосся коротшим. Якщо ви використовуєте насадку переконаєтеся, що на лезі стоїть “0” або “1”. З її допомогою ви зможете поголити волосся досить коротко для бритви.

Уникайте використання електричних лез в області мошонки. Шкіра в цій області дуже тонка. Якщо ви поріжетеся, це буде дуже боляче. Якщо з якихось причин ви можете використати тільки електричну бритву, уникайте гоління по центру нижньої частини статевого члена і по центру мошонки, оскільки поріз буде болючим. Намагайтеся не отримати ерекцію, тому що ви можете порізатися.

Після того, як ви вперше провели процедуру гоління мошонки у ванні, можете наступного разу зробити це на ліжку. Але вам доведеться голити її досить часто, щоб волосся не встигало відрости. Бритва з подвійним лезом прекрасно впорається, а також не варто використовувати піну для гоління. Якщо ви все ж хочете використати піну, то робіть це завжди у ванній кімнаті. Але голитися лежачи або сидячи набагато простіше.

Займіть позицію. Переконайтеся, що ванна у вашому розпорядженні на найближчу годину. Це не те зайняття, де слід квапитися. Подумайте про те, щоб голитися вночі.

Розгляньте варіант з голінням у ванні, злегка наповненою гарячою водою. Гаряча вода підготує вашу область до гоління краще, ніж душ. Ваше тіло буде стійке (якщо ви сядете), а ваші геніталії будуть доступні. Також у вашій доступності буде вода, щоб очищати лезо бритви. Якщо немає можливості сидіти у ванні, робіть це на підлозі.

Якщо ви використовуєте край унітазу, щоб сісти на нього, підставте сміттєвий кошик під лобкову область, щоб не залишати після себе безладу.

Якщо ви хочете робити це стоячи, то краще робити це в душі. Але не стійте прямо під натиском води, щоб не змити піну або не поливати увесь час леза. Гоління в душі дозволить порізам швидше закритися, і ви не забрудните одяг.

Нанесіть піну для чутливої шкіри на необхідну область. Уникайте ментолової або сильно ароматизованої піни, оскільки вони подразнюють шкіру. Використання антибактеріального гелю понизить ризик попадання бактерій під шкіру. Такі гелі зазвичай прозорі, що дозволить вам краще бачити те, що голите.

Секрет успішного гоління полягає в тому, що ви завжди повинні натягувати ту ділянку шкіри, яку голите. Якщо ви це не зробите, є ризик порізатися. Наступні поради призначені для гоління проти напряму росту волосся (“проти шерсті” – яке робить найгладкіше гоління). Але зверніть увагу, що якщо ви почнете голити в напрямі по росту волосся, ви скоротите велику їх частину. Тоді гоління у зворотному напрямі буде легше. Деякі люди вважають, що досить лише пройтися по напряму росту волосся і зупиняються на досягнутому. Гоління проти росту волосся може привести до вростання волосся.

Потягніть пеніс вниз і почніть голити зверху вниз.
Відведіть пеніс вбік і поголіть під ним і з боків мошонки.
Підніміть пеніс вгору і акуратно поголіть нижню частину мошонки.
Мошонку набагато легше голити, якщо шкіра розпарена.
Цю область слід голити від центру до бічних частин дуже обережно.
Використовуючи м’яке мило, промийте область гоління. Краще взяти дитяче мило.
Висушіть акуратно, бо розтирання рушником може викликати подразнення шкіри.
Використайте антисептичний крем, щоб понизити ризик подразнення. Якщо ви голитеся перший або другий раз, вірогідність подразнення шкіри велика, коли волосся почне рости знову. Це може викликати неприємні відчуття і почервоніння. Через тиждень це пройде, і чим частіше ви голитиметеся, тим рідше це з’являтиметься.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *