12 міфів про мастурбацію, в які ми досі віримо

Є дві речі, які ми знаємо про мастурбацію напевно: майже всі цим займаються і ніхто не хоче в цьому признаватися. Врешті-решт, сексуальне життя – особиста справа кожного, а не надбання громадськості.
Але саме табу, накладене на тему приватних пестощів, призвело до того, що нормальний і абсолютно безпечний прояв любові до себе обріс величезною кількістю міфів і легенд. Спробуємо спростувати найпоширеніші з них. Забігаючи наперед: після прочитання цієї статті ваші долоні не покриються волоссям, і ви не втратите зір.

Міф №1: Мастурбація призводить до безпліддя

Мастурбація не викликає безпліддя і не підвищує ваші шанси завагітніти. Проте, у лікарів все ж є два невеликих застереження. По-перше: люди, які використовують для інтимних пестощів секс-іграшки, завжди повинні тримати їх в чистоті щоб уникнути передачі різних інфекційних захворювань, які можуть стати причиною безпліддя. По-друге, в окремих випадках чоловікам, в індивідуальному порядку, лікар може порекомендувати скоротити число мастурбацій, якщо це пов’язано з низькою кількістю сперматозоїдів в спермі.

Міф №2: Люди в стосунках не займаються самозадоволенням

В процесі еволюції стосунків чоловіка і жінки ми дійшли абсолютно необгрунтованого висновку: маючи пару, усі акти особистого задоволення повинні зійти нанівець. Якщо ви мастурбуєте, маючи постійного партнера, то це, нібито, означає, що з вашими стосунками щось не так. Не бійтеся! Так само, як і одинаки, люди маючи партнера не відмовляють собі в “ручних” утіхах. Більше того, мастурбація може реально поліпшити секс з партнером, як фізично, так і емоційно.

Міф №3 :Мастурбація вбиває бажання займатися сексом Все зовсім навпаки!

Мастурбація — один з кращих способів впізнати ваше тіло і відкрити нові грані власної сексуальності. Цей дуже особистий процес допомагає досліджувати те, що нам подобається і не подобається в ліжку, і дозволяє отримати більше задоволення від сексу з коханою людиною.

Міф №4: Часте використання вібратора викликає звикання

Існує багато аргументів “за” і декілька “проти” відносно використання вібраторів. Загальний висновок дебатів: секс-іграшки не викликають залежності, а їх використання може стати лише відмінним доповненням до вашого інтимного життя.

Міф №5: Мастурбація — причина еректильної дисфункції

Ні. Існує ряд психологічних і фізичних причин чоловічої “млявості”. Іноді бажання і збудження зникають під впливом цих двох чинників. Але ні сам факт мастурбації, ні її частота не має до цієї проблеми ніякого відношення.

Міф №6: Мастурбація в підлітковому віці означає, що ви гіперсексуальні або секс-залежні

Багато людей досі живуть з думкою, що рання підліткова мастурбація — ненормальне явище. Насправді, це так само природно, як ігри в лікарню. Статеві органи “озброєні” усіма необхідними системами нервів, що дозволяють отримувати задоволення задовго до статевого дозрівання. Не важливо, в якому віці ви почали робити це, ніякого відношення до вашої сексуальної поведінки вже в дорослому віці воно не має.

Міф №7: “Передозування” Багато людей побоюються, що вони мастурбують занадто багато

Норми в цьому питанні не існує. Проте, якщо вас турбує ваша звичка, задайте собі питання: чи впливає це на ваше повсякденне життя? Якщо це заважає роботі, виконанню обов’язків, особистому чи соціальному життю, то варто поговорити на цю тему з лікарем.

Міф №8: Якщо ви не мастурбуєте — ви фригідні

Існує помилка: “кожен робить це”. Але це не зовсім вірно. За статистикою, до інтимних ігор наодинці з собою залучаються 95% чоловіків і 89% жінок. І тут немає правих і винуватих. Ви вільні вибирати і робити те, що хочете.

Міф №9: Мастурбація небезпечна для здоров’я

Мастурбація найбезпечніша форма сексу. Можливі наслідки для здоров’я: подразнення шкіри, алергічні реакції на інгредієнти змазки і інфекції від використання немитих іграшок. Ризикованим цей захід може виявитися тільки з точки зору психології. Деякі люди переживають сильне почуття провини і сорому після виконаної “роботи”, а подібні негативні емоції можуть зашкодити. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, єдиний порятунок — поговорити про це з лікарем, сексологом або найближчою людиною.

Міф№10: Чоловік може втратити сперму

Це правда, що жінки мають обмежене число яйцеклітин: кожна народжується приблизно з двома мільйонами. Чого не скажеш про чоловіків, які “роблять” нових “пуголовків” щодня.

Міф№11: Чоловікам — можна, а жінкам — не можна

Причини мастурбації однакові для усіх не залежно від статі: це допомагає розслабитися і отримати задоволення. Чоловіки, дійсно, роблять це частіше, але не набагато. Дослідження показують, що 7 з 10 чоловіків і 5 з 10 жінок займаються цим досить часто.

Міф№12: У мастурбації є вікова межа

Як не існує відповідного віку, щоб почати робити це, немає і ліміту, щоб зупинитися. Підлітки, дорослі і пенсіонери — сексологи стверджують, що всі вікові групи захоплені цим процесом. Ви ніколи не будете занадто старі, щоб любити себе.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *