У чоловіків теж буває ПМС

30 червня 2013 - Шури-мури
article53.jpg

І у чоловіків бувають критичні дні. Не лише жінки під час ПМС б'ють тарілки, лаються і дратуються по дурницях.

У них також бувають депресивно-маніакальні періоди, під час яких вони такі підвладні неврозу. Відбувається це чи то від недоліку уваги, чи то від зміни рівня гормонів, чи то від емоційної нестабільності.

Кодові назви: ПМС і СЧД
Учені дійшли висновку, що всьому провиною чоловічий гормон тестостерон. І емоційний, і фізичний стан чоловіка залежить саме від нього. Гормональна буря у чоловіків - цілком природне явище. Так що їх нерви, сварки і непомірне сексуальне бажання, що доходить до маніакальності, - гормональний збій. Тільки у чоловіків така штучка називається СЧД, він же - синдром чоловічої дратівливості. Симптоми нам усім знайомі: сонливість, втома, поганий настрій, депресивність і нервозність.

Ознаки ПМС у чоловіків:

  • - Чоловік завжди втомлюється, який би час доби не був.
  • - Він з апатією відноситься до твоїх розповідей про роботу, сімейні проблеми, гроші, про перемоги дітей.
  • - Постійно хоче спати і може заснути одразу ж після того, як приходить з роботи.
  • - Перепади в сексуальних бажаннях: він або постійно хоче сексу або навіть не думає про нього.

Головне для жінки - не сумніватися у своїх силах, не зневірятися і не допускати думки про те, що він тебе розлюбив. У нього зараз просто серйозні проблеми, і йому потрібно допомогти. Відмітна особливість подібних вчинків - регулярність і постійність.

Причини ПМС у чоловіків:
Причинами подібних нервових зривів є стресові ситуації, які виникають у чоловіка на роботі, вдома, в колі друзів. У чоловіка у цей момент запас тестостерона закінчується, а поповнитися належним чином не встигає. І все це не просто слова, до них додається доказ. Кілька років тому, у 2002 році, шотландець Джеральд Лінкольн, медик за освітою, вирішив поставити досвід на баранах - простежити рівень тестостерона у цих тварин. Виявилось, що з пониженням рівня тестостерона, після закінчення шлюбного періоду, барани ставали до безумства дратівливими. Так, після цього досвіду інший доктор - Річард Петлі з Лондона вирішив обстежувати чоловіків на подібне явище і з'ясував, що падіння рівня тестостерона викликане стресом. Чоловіки також стають нервовими і дратівливими.

Час СЧД:
Пора синдрому чоловічої дратівливості може спалахнути і в 20 років, і в 40, але найбільш небезпечна саме в 40-45. Чому? Тому що саме в цей період чоловік починає сумніватися у своїй сексуальності, обмірковувати те, чого в житті добився і частенько розчаровуватися в собі, боятися, що вік критичний і все найяскравіше, емоційніше, таке, що запам'ятовується він вже пережив. Особливість таких критичних днів чоловіків в тому, що вони нерегулярні, а кінця і краю їм не видно.

Вихід з ПМС:

Можна було б відправити такого знервованого чоловіка на обстеження до лікаря, ввести йому ін'єкцію того самого тестостерона. Але не все так просто, як здається. По-перше, про побічні ефекти ми знаємо занадто мало, щоб ризикувати коханою людиною. По-друге, дорого це все. А тому існують перевірені методи, що дозволяють привести в норму свою другу половину.

Сон
Як не крути, а людина, яка не може виспатися, завжди буває дратівливою. Для чоловіка, який багато працює, особливо важливо не пізно лягати спати. Він втомився і заснув, не подивившись з тобою фільм? Не торсай його, нехай солодко сопе і бачить сни. Навіть якщо він заснув в залі, нехай там і проведе ніч, тільки забезпеч його ковдрою і подушкою. І прокидатися вранці він повинен не від криків жінки, що пора вставати або що він запізниться на роботу, а від добрих слів, вранішніх поцілунків і твоїх сексуальних здібностей.

Їжа
Не просто смачна і не просто корисна їжа. Раціон має бути побудований правильно! В ньому має бути багато білку і клітковини, а також антидепресантів, наприклад шоколаду. До речі, в аптеці можна вибрати вітаміни і біологічно активні добавки, які також можуть привести чоловіка до тями.

Спокій
Ні психологічному тиску і тероризму! Не купив він тобі зараз нові чобітки - не бунтуй і не сердься. Цілком можливо, що завтра тобі вручать на додаток до чобіт кільце з діамантами.

Секс
Давній і перевірений метод. Діє безвідмовно. Якщо у вас все вдало в цьому плані, то питання "чому" не повинно виникати.

Схожі статті:

Секс і стосункиЧому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Для початківцівЯк підкреслити свою сексуальність

Для початківцівСексуальність жінки і походка

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Для початківцівП'ять складових жіночої сексуальності

Поділіться з друзями:

Коментарі (2)
Sewa # 16 липня 2013 в 13:43 +1
А спробуй довести жінкам, що в чоловіків є пмс. Вони думають, що в нас все гладко
Сашко # 29 червня 2014 в 01:26 0
Фіг його знає, може це так і називається. Буває дурний психований настрій.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів