Сир і кава виявилися шкідливими для лібідо людини

27 травня 2013 - Шури-мури
article43.jpg

Учені склали рейтинг продуктів, що мають негативний вплив на сексуальне бажання людини.

Першим в списку йде сир з коров'ячого молока, в якому можуть міститися антибіотики і гормони росту. Вони впливають на виробництво естрогену, прогестерону і тестостерона, іншими словами - на гормональний фон людини.

Наступними йдуть солодкі напої, часте вживання яких може привести до карієсу, діабету, обезводнення, а також до того, що стане тонкою кісткова тканина. Плюс до всього, вони знижують рівень серотоніна, який підтримує рівень лібідо і гарний настрій. Штучні підсилювачі смаку (на зразок аспартама) можуть викликати головні болі, дратівливість і безсоння.

Також в цей рейтинг потрапили консерви, підвищений вміст солі в яких здатен викликати імпотенцію. Чіпси теж небезпечні - вони вражають тканини, клітини і систему регулювання гормонів.

Одне з найшкідливіших з'єднань для лібідо - це глутамат натрію, оскільки він провокує депресію, порушення роботи мозку і серцево-судинні проблеми, при яких знижується статеве бажання.

У цей список також потрапила і кава. Люди, які її часто вживають, шкодять наднирковим залозам, порушення роботи яких призводить до пониження лібідо.

У березні 2013 року в Канаді були розроблені сухі сніданки, які, на думку автора рецептів Пітера Ерліха, підвищують сексуальне бажання. До їх складу входять квітковий пилок, насіння кунжуту і гарбуза, ягоди чорниці, пророслі зерна пшениці, імбир, мигдаль і декілька екзотичних рослин. Сніданки готуються по різних рецептах залежно від того, хто їх хоче придбати - чоловік чи жінка.

Поділіться з друзями:

Коментарі (2)
0 # 27 травня 2013 в 13:16 0
Блин, неужели все так серьезно? Что же будет дальше? Никто ничего хотеть не будет? Сейчас же все продукты с добавками.
Савелій # 17 червня 2013 в 02:39 0
Хрен поймеш що можна їсти що ні. Он писали що кава це класно і корисно, тут вже про те що фігня.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів