Що таке сексуальне здоров'я?

26 травня 2013 - Шури-мури
article40.jpg

Універсальне прийнятне визначення сексуального здоров'я, виявилось, виробити надзвичайно важко. Зараз найбільш адекватним є визначення, дане нарадою експертів ВООЗ(1977). Приведемо його повністю: "Сексуальне здоров'я це комплекс соматичних, емоційних, інтелектуальних і соціальних аспектів сексуального існування людини, що позитивно збагачують особистість, підвищують комунікабельність людини і його здатність до кохання".

Сексуальне здоров'я(sexual health) - стан, при якому людина має можливість відчувати статевий потяг і реалізовувати його, отримуючи при цьому задоволення.

При усіх формах ожиріння є в тому або іншому ступені гіпоталамічні порушення, що виникають первинно, або в процесі розвитку ожиріння. Одним з наслідків цього є зміна секреції статевих і інших гормонів. Зміна зовнішнього вигляду і фізичного стану людей з надмірною вагою призводить до цілого ряду психоемоційних проблем. Одне з провідних місць займає порушення здійснення сексуальних функцій. Серед людей з ожирінням часто зустрічається зниження сексуальної активності, яке рідко викликане зниженням лібідо, а більшою мірою пов'язано з психоемоційними чинниками.

Доведено, що важливим з чинників зниження ваги і відновлення психоемоційних порушень у людей з ожирінням являється продовження активного сексуального життя. Сексуальна активність дає не лише додаткове фізичне навантаження, покращує емоційний стан, але і нормалізує гормональний фон.
Чим частіше еякуляція у чоловіків (спосіб стимуляції не має значення - статевий акт, мастурбація, вібростимуляція і так далі), тим більше виробляється тестостерона. Проте, враховуючи емоційні особливості людей з надлишком ваги, для того, щоб вони захотіли займатися сексом потрібна додаткова штучна стимуляція (еротичні фільми, афродизіаки, вібратори і інші допоміжні засоби для сексу).

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар