У ліжку з другом або секс по дружбі

12 жовтня 2013 - Шури-мури
article63.jpg

Багато хто вважає, що між жінкою і чоловіком може бути кохання або ненависть, пристрасть або байдужість, але тільки не дружба, проте у сучасному світі можливо все, і навіть дружній секс.

На перший погляд поняття дружба, як братерство, абсолютно виключає взаємну пристрасть і сексуальний потяг. Проте виявляється, що 60% людей тих, що мають близького друга протилежної статі, хоч би раз відчували до нього сексуальне бажання

Більшість людей беруть себе в руки і вважають секс по дружбі для себе неприйнятним - недобре якось: друг все-таки. Але є і такі, які легко переступають через свої моральні принципи і цілком віддаються почуттям.

Хвилинна слабкість

Причина перша: Дружній секс під градусом.

Ситуація досить банальна: посиділи, випили, поскаржилися один одному на життя, знову випили... і прокинулися в обіймах одне одного. Секс з другом це факт, від якого вже нікуди не подітися.

Причина друга: Дружній секс, коли воскресли старі почуття.

Таке буває, якщо колишні коханці стають друзями, розсудливо розсудивши, що краще хороший друг, аніж поганий коханець. Психологи стверджують, що така дружба найменш вибухонебезпечна, адже пристрасть з колишніх стосунків вже зникла. Проте в певних обставинах через наплив старих почуттів або коли "біс поплутав", друзі вирішують труснути старовиною і переспати. Все-таки не чужі люди, а руки те пам'ятають.

Причина третя: Дружній секс виключно для здоров'я.

Якщо у друзів давно не було сексуальних стосунків, вони втомившись від самотності, займаються коханням... одне з одним! Адже все одно у них немає на горизонті нікого більше відповідного. Та і для здоров'я така лікувальна гімнастика дуже корисна. І не треба витрачати дорогоцінні сили, час, нерви і гроші на пошук партнера. Ось він перед тобою - ближче не буває. І ніяких тобі недомовок і табу між вами. З ним можна розслабитися і бути самим собою. А друг на те і є друг, щоб в твоє положення увійти і допомогти, чим може.

Причина четверта: Просто Так. Справа була ввечері, робити було нічого.

Найсумніше, коли двоє друзів займаються сексом просто так, знічев'я, без всяких таких причин і приводів. І якщо ініціатором був хтось один, а інша сторона просто безвільно здалася під натиском аргументів, то будьте готові до того, що на ваші бажання можуть ще не раз наплювати. А про яку тоді дружбу і взаємоповагу йде мова? Леле, та вас просто використовують!

Причина п'ята: Дружній секс заради різноманітності або щоб полоскотати нерви, а може просто цікавість здолала?

Буває і так, що зустрічаєшся з людиною довгий час, знаєш його як облупленого і одного прекрасного дня в голову закрадається думка, а який він або вона в ліжку? А вже як це дізнатися, справа десята. Але, як нам відомо з дитинства, цікавість до добра зазвичай не доводить. І може цілком вийти так, що "бачили очі що купували, тепер їжте, хоч повилазьте".

Звучить цинічно, але у наш час секс по дружбі буває досить часто.

Зустрілися дві самотності і зробили одне одному підтримку і еротичну гуманітарну допомогу. А потім розбіглися, задоволені, кожен у своїх справах. І ніяких тобі проблем і зобов'язань.

Знайте, дружній секс, це завжди секс без зобов'язань.

Такі сексуально-дружні стосунки можуть тривати досить довго, якщо один з партнерів не закохається в іншого. Ось тут і закінчується дружба між жінкою і чоловіком і починається нерозділене кохання.

Підсумки дружнього сексу.

  • Підсумки дружнього сексу зазвичай бувають дуже плачевні. У більшості випадків від товариського сексу залишаються неприємні відчуття. Розкаяння совісті і почуття сорому на практиці виявляються набагато сильніші, ніж швидкоплинне сексуальне задоволення.
  • Секс по дружбі майже завжди призводить до розриву усіх стосунків між колишніми друзями. І тільки одиниці в такій ситуації примудряються не втратити гідність і зберегти минулу дружбу. І справа не лише в етично-моральних принципах, хоча і в них теж.
  • Мимоволі в голову закрадаються крамольні думки: що ж це за друг такий, який при першій же слушній нагоді лізе до мене в труси? А може йому треба від мене тільки це?
  • Зазвичай після сексу друзі-коханці перебувають в розгубленості. Вони не знають, що робити далі, які слова говорити і в якому напрямі рухатися далі. З одного боку вони коханці, а це секс, секс і ще раз секс. З іншого боку, вони друзі, а це означає повну відсутність сексуального потягу. Ця невизначеність сильно заважає будувати нормальні стосунки, і вони, не встигнувши початися, закінчуються, змітаючи на своєму шляху багаторічну дружбу. Адже більшість з нас діє у рамках якихось стереотипів. Усі ми знаємо як треба поводитися з сім'єю, колегами по роботі, друзями. Але як варто відноситися до друга-коханця? Як поєднати несумісне?

Схожі статті:

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЧому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Секс і стосункиЩо заважає чудовому сексу

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар