Стосунки з чоловіком, який молодший на 15 років

15 червня 2013 - Шури-мури
article50.jpg

Шлюби зрілих чоловіків з молоденькими жінками давно стали нормою і не викликають бурхливого засудження з боку громадськості. Хтось може назвати вашу пару "тато з дочкою", але не більше. Але якщо жінка зустрічається з чоловіком молодшим за себе, тим більше, коли різниця у віці складає більше десятка років, то ситуація складається зовсім інша - такі стосунки засуджує не лише суспільство, але частенько і близькі люди.

Чим обумовлена така несправедливість? Чому, якщо жінка в 40-50 років як і раніше виглядає молодо і привабливо, вона не може розпочати романтичні стосунки з молодим чоловіком? Усе це упередження, і не більше. Звичайно, жінки в цьому плані більше вразливі. По-перше, багатьох молодих людей цікавить в зрілих жінках тільки їх матеріальний добробут, а по-друге, жінки старіють набагато швидше за чоловіків, тому ризик, що молодий коханий в майбутньому знайде собі більш юну обраницю, теж великий.

Як поводитися з чоловіком, якщо він молодший на 15 років?

Навіть якщо чоловік набагато молодший за вас, це не перешкода для побудови міцних романтичних стосунків. Складнощі, звичайно, будуть, без них немислимі будь-які стосунки. Головне - правильно поводитися і не боятися засуджень. Яка різниця, що думають про це інші? Ми підготували для вас декілька порад, які допоможуть вам уникнути складнощів в таких стосунках і захистять від можливих проблем.

Оцініть свого обранця об'єктивно

Через закоханість ми іноді готові закрити очі на багато що, а це може стати причиною майбутніх розчарувань. Щоб захистити себе від душевної травми, придивіться уважніше до свого юного кавалера. Він повинен дарувати вам не лише своє суспільство, але і відчуття захисту, стабільність, увагу і любов. Якщо цього немає, то цілком ймовірно, що молоду людину цікавить в першу чергу ваш матеріальний достаток.

Не зациклюйтеся на своєму віці

Не варто акцентувати увагу на кількості прожитих вами років. Якщо ви постійно твердитимете собі, що ви стара, що ваші стосунки - помилка, то зрештою переконаєте в цьому і свого обранця. Навпаки, забудьте про свій вік. Коли жінка зустрічається з молодшим чоловіком, то сама починає молодіти і наново розквітає.

Наведіть лад у своїх почуттях

Дуже часто жінки плутають закоханість в молоду людину з материнським інстинктом, бажанням про когось піклуватися або жалістю. Такі стосунки заздалегідь позбавлені майбутнього. Якщо ви не відчуваєте до юного обранця любові або ж просто сексуального бажання, то, можливо, варто припинити цей "роман".

Не перетворюйтеся на матусю

Різниця у віці ще не наділяє вас правом повчати свого молодшого коханого. Безумовно, ви мудріші за нього в деяких питаннях, але намагайтеся передавати свій досвід не так явно, щоб це не перетворювалося на моралі. Інакше він почне дивитися на вас не як на привабливу жінку, а як на маму.

Любіть себе і доглядайте за собою коханою

Молодість, нажаль, коротка, з кожним роком ми не стаємо молодшими, тому, щоб довше залишатися бажаною і красивою, необхідно докладати чималих зусиль. Поряд з молодим коханим у вас просто немає права виглядати непривабливо. Не обов'язково прибігати заради цього до радикальних заходів, наважуватися на небезпечні операції і інше, досить просто забезпечити повноцінний догляд за шкірою і волоссям і не нехтувати макіяжем. Бажаючи виглядати молодшими, деякі жінки починають носити молодіжні речі і роблять яскравий макіяж - це груба невиправна помилка. Такими діями ви тільки підкреслите свій вік і навіть додасте собі ще років п'ять.

Внесіть зрозумілість в стосунки

Щоб ваше подальше життя склалося щасливо, бажано заздалегідь обумовити усі плани на майбутнє і з'ясувати інтереси один одного. Можливо, ваш чоловік захоче завести дитину, але у вас вже є діти і ви не хочете знову ставати матір'ю, а може, і навпаки.

Зрозуміло, усі люди по-своєму унікальні, у кожного своє ставлення до життя і свої цінності, тому передбачити, як складуться стосунки в парі, де один з партнерів молодший, досить складно. Важливо також враховувати, що існує різниця не лише в календарному, але і в психологічному віці.

Деякі молоді люди мають більш зріле мислення, ніж дорослі чоловіки. Точно також і деякі юні дівчата по своїй мудрості перевершують зрілих жінок. Тому слухайте в першу чергу тільки своє серце - і все у вас вийде!

Схожі статті:

Секс і стосунки11 переваг ранкового сексу

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Еротичні приколиСексу не буде

Секс і стосункиПовернися, я все пробачу!

Секс і стосункиЯк поводитися з чоловіком, якщо він старший на 15 років

Поділіться з друзями:

Коментарі (3)
Аліна # 27 червня 2013 в 23:43 0
Дуже цікава стаття. В мене навряд чи зараз може бути чоловік на 15 років молодший за мене, адже мені самій лише 24 роки. Але у майбутньому, хто знає, як воно складеться. Поради дуже корисні, тому візьму їх на замітку.
0 # 28 червня 2013 в 01:10 0
Навіть не знаю. Не уявляю чоловіка молодшого за себе. Може тому що не хочу бути мамкою для нього.
kissfm11 # 28 червня 2013 в 16:54 0
Тому, що Ви зараз молоді і Вам цього не хочеться! Ось, як стане Вам за 40, тоді подивитесь, що захочеться стосунків з молодим! Що стосується мамки, то не всі молоді люди в цьому потребують!
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів