Секс на пляжі

10 серпня 2013 - Шури-мури
article60.jpg

Літо, пляж, сонце, море, кохана і рідна людина з вами поруч - що ж може бути прекрасніше за цю ситуацію? Вам хочеться відпочити, відмовитися від всього, валятися з ранку до вечора в ніжних променях сонця і в міцних обіймах коханого. Зануритися в кохання на заході сонця, на піску біля моря або у воді, про це мріє будь-яка жінка. Якщо ви на це зважитеся, то все повинно відбуватися так, щоб задоволення було максимальним.

Отже, давні мрії опинитися з коханою людиною на незаселеному острові, і займатися сексом на лоні природи у будь-який час дня і ночі марні. Варто тільки розплющити очі, як переконаєтеся, що навколо вас цілком населений оснащений пляж. Тіла відпочиваючих туристів лежать, як стадо морських котиків. Будете шокуватими людей чи швидко втечете під дах апартаментів, що знімаєте?

Ну, припустимо "краще" - ви зможете зайнятися сексом на очах у тисячі свідків, для вас раз плюнути! Безперечно! Це буде мега-шоу, яке може миттєво і плачевно закінчитися. По-перше, не отримаєте задоволення, по-друге, вам припишуть порушення громадського порядку і випишуть пристойний штраф. Крім того не забудьте, що в країнах, що сповідують іслам, можливо штрафом справа не закінчиться. Після такого екстриму вашому супутнику і вам пряма дорога буде в місцеву в'язницю.

Подумайте, чи варта така забава подібних неприємностей? Кращий варіант, і екстрим - знайдіть дикий пляж і отримайте море позитивних вражень від пляжного сексу.

Схожі статті:

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Секс і стосункиЩо заважає чудовому сексу

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Секс і стосункиЧому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар