Що заважає чудовому сексу

1 червня 2013 - Шури-мури
article47.jpg

Коли інтимні стосунки занепадають, то одразу починаються підозри партнера в зраді. Проте, не лише коханка може бути винною — може вдома ховатися ворог.

Одним з ворогів може стати ліжко, але не тому що скрипить (хоча, і таке ліжко добре псує настрій та вбиває пристрасть), а тому що спільне. Не даремно в давні часи після сексу чоловік і дружина розходилися по різних кімнатах, адже так вдавалося зберегти бажання.

Сучасне подружжя спить разом здебільшого, а це може приглушити лібідо особливо у чоловіків. Вони звикають до тіла коханої і воно перестає збуджувати їх. Особливо якщо ще жінка «прикрашає» себе на ніч якоюсь чудодійною маскою для обличчя чи непривабливою піжамою замість шовкового пенюару.

Проте, ліжко не єдиний ворог є ще інші.

1. Обжерливість

Є приказка: чоловік голодний — злий, ситий — лінивий. Переїдання ніяк не стимулює ніч кохання.

Для того щоб пристрасть палала додамо смачненького що посилить чоловічу сексуальність: мед, горіхи, креветки, морську капусту, рибу. Чай краще замінити таном чи кумисом. На Сході кажуть: якщо чоловік п'є кумис, його серце належить жінці.

До речі, гранат, як вважали шейхи — найкращий засіб для підтримки сексуальної форми (а шейхам варто вірити, інакше їм би влаштували революцію невдоволені наложниці).

2. Рідня

Свекруха, бабуся, тітка які зібралися у вас погостювати можуть не просто отруїти радість сексу, а відбити всяке бажання, наприклад, коли будуть вриватися в кімнату в гарячі моменти. Але здебільшого молода сім'я живе з батьками і сексуальне бажання може навіть посилюватися, коли родичі йдуть десь з дому.

3. Нудьга

Чим довше подружжя разом, тим більше вони єднаються і розуміють один одного з напівпогляду та півслова. З одного боку це чудово, з другого — можливий «ефект спільного ліжка». Тобто мається на увазі звичка і набридання, кожен знає наперед що хто скаже, як вчинить і відреагує. Зникає інтрига, новизна а разом з ними і пристрасть.

Саме сексуальна нудьга — основна причина розлучення сорокалітніх. Ще зовсім недавно секс був кожен день, потім двічі на тиждень, зараз раз на місяць. І це якщо ще пощастило...

Вороги сексу

Дехто вважає що найкращий спосіб від нудьги це походи «наліво». Якщо раніше це було нормою для чоловіків, то зараз і жінки не відстають. Англійські соціологи виявили, що британки без докору сумління «наставляють роги» своїм чоловікам і більшість при цьому не збирається розлучатися.

Це підходить не всім, та і не дуже допомогає.

4. Спиртне та нікотин

Шкідливі звички позначаються і на сексуальній функції. «Нешкідливе» пиво має в складі фітоестрогени, які негативно впливають на чоловіче лібідо. Міцні напої спочатку збуджують, а потім заважають дійти до фінішу.

Деякі дами цим користуються — підносять чарку партнеру щоб подовжити статевий акт. Але це погана практика: скоро без чарки він не зможе почати, а з нею не зможе кінчити.

Нікотин теж ворог потенції. Він викликає спазм судин, в тому числі в статевому члені.

5. Хронічний стрес, трудоголізм, народження дитини

Коли один з партнерів валиться з ніг від втоми, тут вже не до сексу.

Після народження дитини жінка морально і фізично приходить в себе близько 6-12 місяців, а бажання близькості може прокинутися ще пізніше.

Якщо чоловік перейшов на нову роботу і хоче показати з кращого боку, ображатися немає сенсу.

Рецепт простий: відпочинок, відпочинок і ще раз відпочинок.

6. Ліки

Пілюлі одне лікують, а інше калічать, і це відомо всім. Може дістатися і сексуальній сфері. До «ворогів сексу» відносяться деякі серцеві препарати, понижувачі тиску, діуретики.

7. Темрява

Темрява — друг молоді, але люди які давно вийшли з тінейджерського віку нерідко ситі цією темрявою по горло — статевий акт, як правило, відбувається в суцільній темряві: партнерка або ховається під ковдру ("Не дивись на мене, я товста"), або вимикає світло в будинку ("Дитина прокинеться"). Проте якщо жінка любить вухами, то чоловік — очима. Він сильніше збуджується від того, що бачить все крупним «планом» і без цензури. В той момент йому не важливо чи є у вас целюліт, чи зайва вага.

Хай буде світло!

Схожі статті:

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЧому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Секс і стосункиСекс на пляжі

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Поділіться з друзями:

Коментарі (2)
kissfm11 # 28 червня 2013 в 16:57 0
Тому ми зараз живемо окремо! Я вважаю, що кілометри тільки зближують людей! Тому треба жити окремо! Алкоголь і нікотин, то це погана звичка і від неї треба відмовлятися!
Borisfen80 # 29 червня 2013 в 00:05 0
У кожного подружжя чи закоханої пари рано чи пізно починаються проблеми в сексуальному житті. Це може бути викликано факторами, які, здається видно як на долоні, проте вони непомітні. Хтось має стати каталізатором повернення бурхливої пристрасті. Це може проявитися в романтичній вечері, в повному усамітненні, в екстремальному сексі. Тут просто треба включити власну уяву і не забути про уподобання другої половинки.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів