Повернися, я все пробачу!

30 травня 2013 - Шури-мури
article44.jpg

Чи варто реанімувати стосунки або втрачене кохання, починати спочатку або знову наступати на знайомі граблі? Повертати і прощати чи забути і відпустити? Як помиритися після сварки, яким шляхом піти, щоб зберегти кохання чи приємні спогади про неї.

Відома мудрість свідчить: коли заб'ється серце, розум замовкає. Практично кожен з нас, яким би сильним і незалежним не був у житті, стикався з ситуацією після сварки, коли серце волало і благало вслід "повернися, я все пробачу"!

Є декілька вагомих причин, за якими люблячим людям варто розлучитися. Усе інше - відмовки, небажання, людські вади: лінь, слабкість і боягузтво.

Повернися, я все пробачу!

Але ми нервуємось, сумуємо, плачемо - мовляв, подавайте нам цю людину і ніяку іншу! Навіть знати не хочемо, що можемо зустріти когось кращого, добрішого - потрібно просто почекати, перетерпіти, перехворіти.

"Ні!" - відповідаємо всім досвідченим і знаючим. Кращої не потрібно, потрібна своя, рідна, навіть якщо зробили боляче. Пам'ятаєте: "єдина людина, яка може нас утішити, це та, хто і заподіяла нам найбільше болю".

«Маніпулятор»
Логіка абсурду: скривдили нас, а ми прагнемо повернути ту, що провинилася. Прощаємо і виправдовуємо, виправдовуємо і знову прощаємо.
Наприклад серед чоловіків зустрічаються справжні аси маніпуляцій. Вони йдуть, щоб розпалити жіночі почуття, пропадають без пояснення причин, плетуть інтриги, тримають в постійній напрузі. Сьогодні він - неприступна скеля, завтра - сама ніжність і теплота. Важко зберегти здоровий глузд при умілій грі, і багато хто потрапляє в цю пастку. Те ж саме можна сказати і про жінок, але в них це виходить дещо інакше.

У світі достатньо пар, що живуть за принципом взаємних провокацій. Раз на місяць чоловік після сварки "йде назавжди", перший день вона радіє: ура! звільнилася від тирана і негідника, на другий б'ється в істериці, на третій біжить просити вибачення. За що і чому? Ніколи розбиратися, аналізувати, ставити собі уточнювальні питання. Головне - утримати, повернути, зберегти все як є, вивернутися навиворіт, але отримати назад цього горе-коханого.

Повернися, кажу!
Зрада - це завжди розлом, поділ на "до" і "після". Після констатації факту адюльтера, багато жінок приймають непросте рішення розлучитися з партнером, але деякі все ж наважуються пробачити.

Пробачають, але постійно докоряють тим випадком. Зацьковують чоловіка і чоловік відчуває себе на короткому повідку, неповноцінним, загнаним звіром. Чи надовго його вистачить? Швидше за все - ні!

Добре забуте старе
Нове завжди насторожує. Одна справа - своє улюблене знайоме болото, таке звичне і стабільне. Буває, що погано пахне, і трясовина-рутина затягує, і картина очей не радує. Але бурхливий океан нових стосунків приховує ще більше небезпек.

Добре забуте стареМи боємося змін, тому, напевно, і тримаємося за безнадійні стосунки після сварки, залишаємося в дорогому серцю болоті, намагаємося повернути все на круги своя як тільки замаячить перспектива залишитися наодинці. І нескінченно прощаємо неувагу, байдужість, зради, залежності. Коли провина усвідомлена, той, що провинився виправився, проявив ініціативу і повернувся - ось тобі, друг, пряник у вигляді пробачення! Хай живе кохання! Інша справа - поневірятися і вимолювати пробачення тільки для того, щоб не руйнувати звичний устрій і знову бачити до болю рідне обличчя.

З чистого аркуша
Начебто правила гри давно відомі: не можна пити з розбитої чашки - як не склеюй, а сліди від тріщин залишаються, та і увійти двічі до однієї води теж ні у кого не виходить. Знати-то знаємо, але не усвідомлюємо.

Тому, коли стосунки руйнуються, і ви бачите спину, що віддаляється, охоплює жах і страх змін, а в голові пульсує тільки одне: повернути всякою ціною і засобом. Але якщо вашими мотивами править не кохання, а користь, страх або помста, то з перемир'ям слід почекати. Як би пишномовно це не звучало - єдина гідна причина, по якій варто поборотися за стосунки, - це кохання. Те, яке вміє прощати. Дотримуватися правила "Повернися, я все пробачу!" необхідно, дотримуючись обох частин цього закону. Розкаяння було щирим? Значить, і пробачення має бути щиросердим. Це непроста домовленість з совістю. Зате і історія розпочнеться з чистого аркуша.

Схожі статті:

Секс і стосунки11 переваг ранкового сексу

Еротичні приколиСексу не буде

Секс і стосункиЯк поводитися з чоловіком, якщо він старший на 15 років

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Секс і стосункиСтосунки з чоловіком, який молодший на 15 років

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар