Секс і стосунки

RSS-стрічка
У ліжку з другом або секс по дружбі

Багато хто вважає, що між жінкою і чоловіком може бути кохання або ненависть, пристрасть або байдужість, але тільки не дружба, проте у сучасному світі можливо все, і навіть дружній секс.

12 жовтня 2013 - Шури-мури | Детальніше | 0 коментарів | 2180 переглядів
Теги: секс, дружба
Секс на пляжі

Літо, пляж, сонце, море, кохана і рідна людина з вами поруч - що ж може бути прекрасніше за цю ситуацію? Вам хочеться відпочити, відмовитися від всього, валятися з ранку до вечора в ніжних променях сонця і в міцних обіймах коханого. Зануритися в кохання на заході сонця, на піску біля моря або у воді, про це мріє будь-яка жінка. Якщо ви на це зважитеся, то все повинно відбуватися так, щоб задоволення було максимальним.

10 серпня 2013 - Шури-мури | Детальніше | 0 коментарів | 1453 перегляду
Теги: секс, пляж, екстрим
Як поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

На певному етапі стосунків кожній жінці дуже хочеться знати, чи потрапив її обранець в "тенета", чи ще не час для впевненішого наступу. Але зробити це, на жаль, не так просто. Кожна представниця прекрасної статі рано чи пізно ставить питання, як поводиться закоханий чоловік, які ознаки закоханості існують і взагалі - чи можна це якось зрозуміти?

24 червня 2013 - Шури-мури | Детальніше | 1 коментарі | 6982 перегляду
Теги: чоловік, кохання, закоханість
Стосунки з чоловіком, який молодший на 15 років

Шлюби зрілих чоловіків з молоденькими жінками давно стали нормою і не викликають бурхливого засудження з боку громадськості. Хтось може назвати вашу пару "тато з дочкою", але не більше. Але якщо жінка зустрічається з чоловіком молодшим за себе, тим більше, коли різниця у віці складає більше десятка років, то ситуація складається зовсім інша - такі стосунки засуджує не лише суспільство, але частенько і близькі люди.

Як поводитися з чоловіком, якщо він старший на 15 років

15 років - це істотна різниця. Звичайно, вона не завжди відчувається однаково. Приміром, якщо вам 25, а обранцеві 40, то ця вікова прірва здається дуже великою, а коли вам, приміром, 40, а йому 55, то вона стає не такою вже помітною. У будь-якому випадку ця дистанція завжди буде присутньою між вами, тому важливо знати, як правильно поводитися, щоб зберегти такі стосунки.

Вікова різниця між чоловіком і жінкою

Різниця у віці ще не є перешкодою для побудови міцних романтичних стосунків і створення сім'ї. Шлюби, де один з молодят молодший за іншого на 15 років, сьогодні вже не рідкість. Якщо раніше такого привілею були удостоєні тільки чоловіки, то тепер і жінки наслідували їх приклад — все частіше красивих зрілих жінок можна помітити з молодшими супутниками.

Що заважає чудовому сексу

Коли інтимні стосунки занепадають, то одразу починаються підозри партнера в зраді. Проте, не лише коханка може бути винною — може вдома ховатися ворог.

Чому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Кожному чоловіку відоме це неприємне відчуття, коли його жінка, здавалося б, без всяких очевидних причин, наполегливо відмовляється від сексу. При цьому можуть наводитися самі різні відмовки — починаючи від втоми і закінчуючи анекдотичним головним болем.

31 травня 2013 - Шури-мури | Детальніше | 2 коментаря | 2960 переглядів
Теги: секс, розмова, жінка
Повернися, я все пробачу!

Чи варто реанімувати стосунки або втрачене кохання, починати спочатку або знову наступати на знайомі граблі? Повертати і прощати чи забути і відпустити? Як помиритися після сварки, яким шляхом піти, щоб зберегти кохання чи приємні спогади про неї.

30 травня 2013 - Шури-мури | Детальніше | 0 коментарів | 1116 переглядів
Теги: стосунки, кохання, зрада
Як довго можуть тривати стосунки без сексу?

Як починаються стосунки між чоловіком і жінкою? З'являється симпатія, флірт, перші дотики, поцілунки, кохання. А потім, секс. Закоханих тягне один до одного. Вони, буквально, не можуть насититися тим, що між ними вже є.

Сторінки: Перша Попередня 1 2