Як поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

24 червня 2013 - Шури-мури
article52.jpg

На певному етапі стосунків кожній жінці дуже хочеться знати, чи потрапив її обранець в "тенета", чи ще не час для впевненішого наступу. Але зробити це, на жаль, не так просто. Кожна представниця прекрасної статі рано чи пізно ставить питання, як поводиться закоханий чоловік, які ознаки закоханості існують і взагалі - чи можна це якось зрозуміти?

Якщо бути дуже уважною, то можна прочитати в його очах, оцінити по вчинках або сказаних словах. Хоча люблячий чоловік може поводитися нестандартно, адже все-таки він індивідуальна людина, зі своїми почуттями і поглядами на стосунки. У будь-якому випадку усіх закоханих чоловіків можна розділити на тих, хто любить, і тих, хто намагається приховати свої почуття до жінки.

Як поводиться закоханий чоловік?

Ознаки закоханості у чоловіків

Зверніть увагу на його поведінку, і ви обов'язково помітите якусь незручність і розгубленість. Звичайно, чоловік ще не встиг звикнути до перших проявів бурхливих почуттів усередині нього, тому він розгублений. Усі чоловіки гордяться тим, що вміють справлятися з собою і приховувати свої емоції, а тут все виходить навпаки. Тільки сильний чоловік здатний признатися у своїх почуттях. З часом він обов'язково це зробить, але спочатку він почне виправдовуватися, що засліплений вашим шармом і елегантністю, блиском в очах, і йому навіть важко думати, знаходячись поряд з такою красунею. Так або інакше, поведінка все одно його видасть, і ви цього не зможете пропустити, якщо він вам дійсно цікавий.

Іноді ваш обранець може  здатися досить зухвалим і навіть самозакоханим, а його поведінка буде схоже на поведінку товстошкірого носорога. Але будьте впевнені, така поведінка цілком логічна, адже у вашій присутності його не покидає невпевненість і напади сором'язливості. А така "маска" - це усього лише спроба приховати від вас справжні почуття. Чоловік намагається поводитися максимально розбещено, щоб показати, що він нібито повністю вільний і впевнений в собі. Він з собою зробити нічого не може, така чоловіча природа.

Ще однією важливою ознакою закоханості у чоловіка можна вважати надмірну наполегливість. Він починає приділяти багато уваги вашій персоні. А трапляється це тому, що інстинктивно у нього виникає бажання завоювати вас.  Наполегливість може виражатися по-різному: це може бути запрошення в ресторан або кафе, на прогулянку або до кінотеатру, з друзями на вечірку. Можете бути впевненими в тому, що за кожним таким сюрпризом "ховається" тонка стратегія і глибоке планування, а найголовніше - страх бути знехтуваним. Якщо ви дійсно хочете бути з цим чоловіком і спробувати побудувати з ним справжні стосунки, то можете сміливо приймати його наполегливість.

Чоловіки, які звикли приховувати свої почуття, наполегливість можуть проявляти у вигляді агресії, тобто його поведінка носитиме іноді агресивний відтінок. Причина тому - невміння впоратися зі своїми емоціями, тому щосили він намагатиметься показати вам, що ви негідні того, що він відчуває. Іноді зустрічаються випадки, коли на адресу коханої можуть "посипатися" уїдливі жарти і "підколювання". Але не варто на них якось злісно реагувати - ви його зацікавили дуже глибоко і серйозно.

Чому ж він завжди поруч і ви відчуваєте його погляд на собі? Він вас скрізь супроводжує, допитується, коли і куди ви ходили, цікавиться вашими планами? Так-так, ви на шляху повного підкорення його серця! І не варто звертати уваги на те, що він завжди при цьому твердить, що ваша персона йому анітрохи не цікава - це всього лише спосіб захисту.

До ознак чоловічої закоханості можна віднести і самопрезентацію. Він завжди багато говорить про себе, розповідає про "подвиги", здійснені у своєму професійному і особистому житті, своїх досягненнях в спорті, роботі і так далі. Для нього важливо, що саме ви про нього подумаєте. І він хоче, щоб це була найкраща думка. Він мріє у ваших очах бути "крутим героєм" і "суперменом".

Дуже приємним проявом закоханості з боку чоловіка є турбота, бажання допомогти вам. Це багато говорить про нього, як про людину, про його цінності і поняття в житті.  Він спробує бути корисним, прикладе силу-силенну зусиль, щоб просто зробити приємне, "влізе" у будь-які ваші труднощі і вирішить їх. Для нього це питання честі. І навіть якщо він відноситься до типу чоловіків, які намагаються приховувати свої емоції, він все одно буде поруч і вам допомагатиме, тільки з часткою іронії у вчинках.

Щоб зрозуміти, як поводиться люблячий чоловік, досить звернути увагу на його небайдужість до вас, тобто починають проявлятися ревнощі. Куди ж закоханому чоловіку без ревнощів?! Він не потерпить суперників, які крутяться біля дами його серця. А проявляться ревнощі в напористості і агресії. Почуття ревнощів руйнівне, воно немов поїдає душу зсередини, тому хлопець може навіть деякий час вас уникати. Робить він це для того, щоб зменшити свої хвилювання і переживання. Є чоловіки, які уміло приховують ревнощі, знаходячись поруч, але за вашою спиною суперників чекає крах. І найцікавіше, що ви навіть цього не помітите. Пам'ятайте, що ревнощі у чоловіків є відображенням його слабкості і вразливості, тому розумний чоловік не стане її демонструвати.

Важливим є і те, що закоханий хлопець завжди цікавиться вами і вашими думками, тому уважно уловлює кожне ваше слово, навіть те, якому ви не надали особливого значення. Він намагається впізнати вас краще, визначити, що доставляє вам радість, а від чого ви засмучуєтеся. Він іноді може ставити зовсім безглузді питання, але у своїй голові у нього вже побудована ціла структура того, як вас підкорити і що саме зробити.

Закоханий чоловік, як би не поводилася дама його серця, завжди дивиться на її вчинки із захопленням, він приймає її недоліки, розчулюється помилкам і незручності. Це означає, що він цінує всі сторони своєї обраниці.

Якщо ви шалено подобаєтеся чоловіку, він спробує зробити перші кроки на шляху до близькості, саме інтимній близькості. Це не будуть якісь вульгарні натяки - ні в якому разі. Він спробує непомітно торкнутися вас, відчути ваш запах. А якщо ви подаруєте йому поцілунок, то він стане для нього істинною насолодою. Хлопець сам ініціює такий вид ніжностей.

І наостанок, щоб відповісти на питання, як поводиться закоханий хлопець, просто послухайте його, ті слова, які він вимовляє, зверніть увагу на інтонацію, голос. І рано чи пізно ви обов'язково почуєте освідчення в коханні. Воно може прозвучати навіть в самій незвичайній формі, бути таким, що трохи шокує, але завжди відноситеся до нього спокійно, адже так приємно бути коханою, бажаною. Крім того, хлопцю зовсім нелегко дається цей крок. Щире освідчення в коханні - це великий вчинок для чоловіка, тому що чоловіча любов дещо відрізняється від жіночої. Нехай він виражає її як уміє, і якщо ви відчули те ж, то зрозумієте закоханого чоловіка без проблем. Ніколи не ламайте його і не смійтеся, просто будьте самі собою і тоді він носитиме вас на руках.

Як розпізнати холодне серце?

Як багато прекрасних почуттів ми можемо бачити щодня, люди закохуються і насолоджуються емоціями, відчуттями, але існують і люди з іншими поглядами на життя. Чоловік може сумніватися у своїх почуттях, але гірше, якщо ніяких почуттів немає, і він про це знає. Тут жінці слід бути гранично обережною, треба вчасно розпізнати фальш.

Між закоханими не повинно бути таємниць або секретів, а якщо людина намагається щось приховати, то варто двічі замислитися, в чому тут проблема. Не без виключень, звичайно, але у більшості випадків саме так. Адже таємниці базуються на давніх гріхах, які чоловік може роками приховувати. Безперечно, бувають потайні люди, але якщо вони люблять, то рано чи пізно все повинно бути відомо обом. Цю пораду завжди потрібно використати акуратно, не потрібно відразу ж після визнань накидатися і допитувати коханого.

Кохання "крокує поруч"  не лише з довірою і турботою, але і з ревнощами, якщо немає чистих стосунків з проявом ревнощів хоч іноді, то можна сказати, що і кохання ніякого немає. Це пояснюється просто: якщо усі жінки, які оточують чоловіка, йому байдужі, то він не піклується про них і не ревнує.

Жорстка критика своєї обраниці, а іноді і тиранія, видають холодну байдужу людину. Тут, звичайно, почуттів немає. Чоловік може навіть байдуже ставитися до жінки, до її бажань. Усі основні рішення - тільки за ним, а її слово нічого не означатиме. Дівчина може виступати як зручна іграшка, але зовсім не кохана. І до того ж слід запам'ятати, що критика, дотепна і гостра, як жало оси, - це ознака не лише холодного серця, а ще і брехуна-актора.

Зайва кількість компліментів, які до істини не мають ніякого відношення, - це просто "замилювання" вух. Досвідчений спокусник знає, що пані люблять вухами, тому його зброя - це його улесливе слово. Потрібно бути дуже акуратною з такими персонами, які вже на першому побаченні розсипаються в компліментах і кричать, що закохалися як хлопченя.Про щирі почуття говорять не відразу, а тільки тоді, коли мовчати про них немає більше сил!

Схожі статті:

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Сексуальне здоров'яПоради кожному чоловіку

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яСекрети чоловічої сили

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Поділіться з друзями:

Коментарі (1)
Borisfen80 # 28 червня 2013 в 23:53 0
Дійсно, кожен чоловік - це індивідуальність, тому виражати свої прояви закоханості він буде в залежності від своєї вдачі. Спочатку буде намагатися бути якомога ближче до об'єкту свого бажання, виявляючи певні ознаки уваги, які можуть бути ледь помітними або навпаки занадто відвертими. Але жінка все зрозуміє, за рахунок своєї тонкої інтуіції і зробить власні висновки.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів