Як довго можуть тривати стосунки без сексу?

26 травня 2013 - Шури-мури
article42.jpg

Як починаються стосунки між чоловіком і жінкою? З'являється симпатія, флірт, перші дотики, поцілунки, кохання. А потім, секс. Закоханих тягне один до одного. Вони, буквально, не можуть насититися тим, що між ними вже є.

Почуття кохання можна порівняти з божевіллям. Пристрасть змітає усе інше на своєму шляху. Ці моменти в житті будь-якої пари — незабутні.

Скільки років живе кохання? Ученими і психологами, завдяки проведеним експериментам і опитуванням, було доведено, що найсильніше кохання має термін придатності — в середньому це чотири роки.

А що з сексуальним бажанням? Природно, дуже часто так трапляється, що люди холонуть один до одного в сексуальному плані — зникає бажання на фізичному рівні. І, секс трапляється все рідше і рідше, а, іноді, зайняття сексом зовсім зникає із стосунків між чоловіком і жінкою.

Як не парадоксально, але у наш час, відсутність сексу в стосунках — це вже не дивно. У Японії, наприклад, велика кількість пар привселюдно признається, що сексу в їх стосунках немає. Про це не соромляться говорити в усіх засобах масової інформації. Відсутність сексу в Японії для когось абсолютно природне явище, але залишаються і такі, хто страждає від цієї проблеми.

Насправді, стосунки без сексу можуть триває довго. Існують такі пари, які абсолютно не страждають від відсутності сексу, продовжують жити разом, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Ось декілька прикладів таких пар.

Партнерам добре один з одним. Секс для них не є проявом любові або запорукою щасливого сімейного життя. Їхні стосунки і без того гармонійні. Вони вміють проявляти свої почуття по-іншому: пестощами, повагою до партнера. Для таких пар набагато приємніше пройтися по осінньому парку поруч одне з одним, провести вечір за душевною розмовою або, влаштувавшись перед телевізором, взятися за руки і посидіти мовчки.

І не варто дивуватися, такі пари — це не виключення з правил. Якщо людина не проводить паралелі секс — кохання і щастя, то побудувати довгі і міцні стосунки без інтимної близькості, не складе труднощів.

Ще один варіант взаємостосунків, де сексу немає. Подружжя є одне для одного найближчими людьми на емоційному рівні. Часто у них є діти, прекрасний побут. Що найцікавіше, вони прекрасні друзі і партнери, але сексу в їхніх стосунках немає. Між ними існує договір — секс дозволений, але "на стороні", тобто з іншими людьми.

Адже довго можуть тривати стосунки без сексу, якщо усі аспекти задовольняють обох — і чоловіка, і жінку. Тільки по взаємній згоді, договір "Сім'я — сім'єю, а секс на стороні" принесе обом щастя і відчуття гармонії в цих стосунках.

На жаль, така модель сім'ї не має майбутнього в нашій країні, оскільки усі звикли вважати, що чоловікам дозволено все, а жіноча доля — робота, будинок, діти.

Стосунки без сексу мають право на існування, якщо тільки обидва партнери почувають себе комфортно в таких умовах. Але, що робити, якщо у ваших стосунках давно немає сексу, але вас це абсолютно не влаштовує?

За статистикою, від відсутності сексу більше страждають жінки. Це позначається як психологічно, так і на здоров'ї.

Які виходи з такої ситуації зазвичай знаходить жінка? Вона починає шукати будь-який рід діяльності, здатний її відвернути від сумних думок. Це може бути що завгодно: робота, зайняття спортом, добродійність. Сенс один — не залишити жодної хвилинки для думок про відсутність сексу.

Але, якщо ви не хочете розривати стосунки, в яких давно немає інтимної близькості, якщо ваш чоловік все ще дорогий вам, то порада одна — постаратися розв'язати цю проблему і повернути довгожданий секс в стосунки.

Схожі статті:

Сексуальне здоров'яПоради кожному чоловіку

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЯк поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Сексуальне здоров'яСекрети чоловічої сили

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар