Чому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

31 травня 2013 - Шури-мури
article46.jpg

Кожному чоловіку відоме це неприємне відчуття, коли його жінка, здавалося б, без всяких очевидних причин, наполегливо відмовляється від сексу. При цьому можуть наводитися самі різні відмовки — починаючи від втоми і закінчуючи анекдотичним головним болем.

Вона на вас ображена
Повірте, якщо жінка ображається на вас, вона просто не зможе віддатися вам. Для неї це нерозривно пов'язано — відсутність образи, тобто хороше, тепле відношення, і бажання сексу. При цьому врахуйте, рідко яка жінка скаже про це прямо, — швидше за все, вона просто мовчки злитиметься і відвертатиметься до стіни.

Що робити? Ваше завдання — викликати її на відверту розмову, з'ясувати свою провину, постаратися заспокоїти і переконати, що більше цього не повториться. Якщо ви все зробили правильно, щиро і делікатно, цілком можливо, що цього вечора у вас буде секс! Але, нажаль, не завжди жінка йде на відверті розмови.

Вона дуже втомилася
Жінка може весь день мріяти про бурхливу ніч з вами, але, якщо їй довелося виконувати службові обов'язки упродовж 8-9 годин, потім бігати по магазинах, тягнути додому сумки, готувати вечерю, мити посуд і прибирати в квартирі — навіть не мрійте, що в ліжку ви отримаєте ласкаву кішечку. Бідолаха просто миттєво засне, ледве її голова торкнеться подушки!

Що вам потрібно робити? Допомогти! Якщо жінка, повернувшись додому з роботи, побачить квартиру, що виблискує чистотою, і відчує запаморочливі аромати з кухні — ввечері вас чекають неймовірні відчуття! Якщо не готові до кухонних подвигів — зводіть жінку в ресторан чи замовте піцу додому.

Відмова від сексу

Їй не подобається секс
Найчастіше це відбувається з недосвідченими дівчатами. Найімовірніше, у неї був якийсь негативний досвід у минулому, — такий же недосвідчений коханець або зробив їй боляче, або просто не зумів задовольнити. Тепер вона без жодного ентузіазму думає про повторення невдалого епізоду.

Що робити в цій ситуації? Все у ваших руках! Поступово відкривайте перед нею таємниці і принади інтимних стосунків, думайте не про себе, а в першу чергу про неї, і через деякий час ви будете винагороджені за терпіння і доброту: дівчина, що спробувала справжній секс, стане пристрасною і вдячною коханкою.

Їй здається, що вона не сексуальна
Можливо, їй не хочеться навіть роздягатися перед вами, тому що у неї з'явилися зайві складки на животі. Жінки надають таким дрібницям величезне значення. У них навіть може розвинутися комплекс.

Тут просто зробіть їй хороший розігрівний масаж, скажіть декілька компліментів, і жінка одразу відчує себе бажаною і красивою.

Вона вважає, що секс нудний
Що ж, і таке трапляється. Неможливо постійно відчувати сильне бажання, пристрасть час від часу слабшає. При цьому ви можете хотіти її як і раніше, а вона не бачить нічого цікавого в черговому інтимі.

Постарайтеся зробити ваші стосунки різноманітними. Способів існує безліч — починаючи від вечері з афродизіаками, яку ви подасте їй в ліжко, і закінчуючи якою-небудь незвичайною секс-іграшкою.

Ви перестали її збуджувати
Ще нещодавно вона спалахувала буквально від одного вашого дотику, а зараз ніщо не в силах її завести. Значить, попросту прийшов час, коли ви її не збуджуєте як чоловік.

Що робити? Придивіться до себе: якщо ви перестали намагатися їй сподобатися, не стежите за собою, не голитеся перед тим, як лягти до ліжка, то дивуватися тут нічому. Можливий і інший варіант — у неї з'явився хтось інший! Якщо це і справді так, що ж, вам залишається або змиритися, або знайти іншу — ту, яку збуджуватимете саме ви.

Радимо прочитати: Як довго можуть тривати стосунки без сексу?

Схожі статті:

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Секс і стосункиЩо заважає чудовому сексу

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Секс і стосункиСекс на пляжі

Поділіться з друзями:

Коментарі (2)
tolik # 28 червня 2013 в 11:30 0
Крім цього, є невелика частина жінок, які просто не отримують від сексу задоволення (фізіологічні проблеми). Вони сплять з чоловіками лише із обов'язку, а задовольнити її не може ніхто. В цьому випадку потрібно лише змиритись.
valja # 29 червня 2013 в 00:18 +1
Розумієте в чому справа, за своєю фізіологією жіночий організм не пристосований до того, щоб мати гарний секс 30 днів на місяць. Якщо жінка здатна до сексу кожного дня, то нехай чоловік придивиться, коли вона дійсно отримує від цього задоволення, а коли вона грає, або, як ви кажете, спить з вами із обов’язку.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів