Чоловік не може кінчити? Що робити жінці?

25 лютого 2018 - Шури-мури
article102.jpg

Жіночої вини в тому, що чоловік не може кінчити, немає. Бажання звинуватити в усьому себе (свою непривабливість, невміння тощо), на жаль, властиве багатьом жінкам. Відразу ж відкиньте цю нікому не потрібну думку й займіться конкретною справою: допоможіть чоловіку!

Якщо чоловік не може кінчити, здійснюючи прості рухи, зупиніть це безплідне заняття й перейдіть до стимуляції пеніса чоловіка руками. Сконцентруйте при цьому свою увагу на верхній частині члена, відтягуючи крайню плоть. Це наблизить оргазм чоловіка.

Допоможіть чоловіку кінчити, стимулюючи вуздечку пеніса. Що таке вуздечка і де її знайти? Вуздечка — це щось на зразок невеликого рубця, який розташований у нижній частині головки пеніса. Це дуже чутливе й дуже доступне місце, яке легко стимулюється під час орального сексу або руками. Єдина умова — натиск язиком або руками має бути достатньо сильним (але в межах розумного, звісно). І не працюйте руками всуху — це замість жаданого оргазму може викликати неприємні відчуття, аж до болю.

Застосовуйте обертальні рухи головою або руками. Легке скручування (підкреслюємо — легке!) дуже сильно збуджує чоловіка й наближає його оргазм. Застосовуючи поворотні рухи вздовж стволу пеніса, не забудьте і про яєчка чоловіка.

Що робити жінці, коли чоловік не може кінчити?

Змусьте чоловіка кінчити, мастурбуючи собі. Сексологи стверджують, що на світі практично немає чоловіків, які можуть триматися, дивлячись на те, як жінка мастурбує. Цей спосіб хороший тим, що ви точно не залишитесь без задоволення!

Знайдіть у чоловіка аналог жіночої точки G. Але навряд чи варто затівати пошуки цієї точки тієї миті, коли чоловік через якісь причини не може кінчити. Досліджуйте чоловіче тіло заздалегідь.

Знайдіть індивідуальний підхід до свого чоловіка! Не виключайте того факту, що чоловік — це не лише набір сексуальних кнопок, хаотично або впорядковано розкиданих по тілу. Чоловік може досягти найвищого сексуального збудження, почувши, наприклад, музику Бетховена, або брудну лайку з вуст коханої… А може, ваш чоловік особливо сильно збуджується, побачивши тіло коханої жінки в мерехтливому світлі свічок?
А може оргазм чоловіка стає неминучим, якщо у спальню проникає якийсь пряний аромат? Знаючи про такі схильності коханого чоловіка, не балуйте його цим занадто часто. Прибережіть це як козир для того дня, коли чоловік через якісь причини не може кінчити.

Якщо ситуація, коли чоловік не може скінчити — щось надзвичайне, не акцентуйте на цьому ні свою, ні його увагу. Всяке в житті буває!

Якщо ж ця проблема виникає у двох випадках із трьох — бийте на сполох! Записуйте коханого на прийом до лікаря, щоб переконатися, що він не інфікований якоюсь хворобою. Або примусьте написати заяву на відпустку, якщо відчуваєте, що причина цієї неприємності — у втомі чоловіка.

Схожі статті:

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЯк поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яПоради кожному чоловіку

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар