Час зраджувати чи може змінюватися?

6 квітня 2014 - Шури-мури
article72.jpg

Питання "як оживити стосунки" рано чи пізно виникає у будь-якої пари. Треба зрозуміти, що почуття зараз вже не такі яскраві, як на початку, - це нормально і природньо, і це не кінець кохання. І це не означає, що яскравих сплесків більше не буде. Просто життя складається не лише з них.

Однозначної відповіді на питання, як знову розпалити вогонь пристрасті в сімейному вогнищі, немає - кожна ситуація унікальна і індивідуальна. Але, звичайно, можна привести якісь загальні рекомендації, які можуть допомогти вам трохи освіжити стосунки.

1. Зробіть різноманітним ваше сексуальне життя. Як би банально це не звучало, але нудьга в сексі часто стає причиною зради. Якщо включити уяву, то завжди можна придумати що-небудь нове, чого ви ще не пробували, або згадати що-небудь старе, чого ви не робили вже давно внаслідок втоми, ліні або навіть через те, що тепер у вас є дитина.

Влаштуйте пригоду

2. Влаштуйте пригоду, адже, як відомо, спільні переживання зближують. Можна, наприклад, відправитися в подорож (нехай навіть тільки на вихідні) в незнайому країну, не бронюючи заздалегідь номер, залишивши собі повну свободу пересувань.

3. Вчіться новому разом: спортивні секції, курси іноземних мов, уроки живопису - все це може допомогти вашій парі відкрити нові грані емоційної близькості.

4. Організуйте спільний проект. Наприклад, це може бути сайт, присвячений темі, що цікавить вас обох. Разом вирішувати якісь завдання не лише захоплююче, але і корисно для поліпшення взаєморозуміння.

Насправді, можна придумати безліч варіантів, як урізноманітити сімейне життя, але все об'єднує одна ідея - ви повинні хотіти щось змінити і готові докладати зусиль. Звичайно, від партнера теж потрібно готовність до змін або хоч би відсутність опору.

Якщо все це є, то єдине, що вам треба - ця ваша уява. В деяких випадках незайвим буде спільне відвідування психолога. Іноді на прийомі у фахівця простіше висловити те, що не наважуєшся сказати в обличчя партнерові.

Схожі статті:

Секс і стосунки11 переваг ранкового сексу

Секс і стосункиСтосунки з чоловіком, який молодший на 15 років

Секс і стосункиПовернися, я все пробачу!

Секс і стосункиЯк поводитися з чоловіком, якщо він старший на 15 років

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар