Кольорові брови

7 червня 2015 - Шури-мури
article94.jpg

Якщо дівчина говорить: "О, сьогодні ввечері я фарбуватиму свої брови в рожево-зелений колір," не поспішайте звати на допомогу і підозрювати дівчину в помутнінні розуму. Можливо, вона просто наслідує нові тенденції моди, про які ви просто ще не в курсі.

Яскраві брови

Мода на брови-ниточки популярна в основному серед слов'янок, дівчата і жінки Заходу та Сходу більше схильні до збереження своїх натуральних форм брів, якими б вони не були. Тому не дивно, що ідея фарбувати їх в різні кольори, у тому числі і абсолютно неприродні, прийшла саме звідти. Хоча, як видно на фотографіях, навіть ті, у кого брови від природи тонкі, не бояться намалювати "додатковий об'єм".

Дуже часто колір брів дівчата вибирають в тон своєму фарбованому волоссю — червоний, зелений або фіолетовий колір. Проте можливі варіанти, коли яскраві брови стануть єдиним яскравим акцентом на обличчі, привертаючи таким чином ще більше уваги до очей дівчини.

Звичайно, такий стиль навряд чи підійде прибічникам класичного стилю, але для любителів експериментувати і тих, хто не боїться бути в центрі уваги, кольорові брови, також як і веселкове волосся - саме то.

Схожі статті:

МодаМодні чоловічі плавки на літо 2013

МодаІталійський одяг завжди актуальний

МодаІдеї образів на Хелловін- 2013: беремо приклад у зірок

МодаМодні купальники 2014 року

МодаУ чому зустрічати Новий 2014 рік: 5 новорічних образів

Поділіться з друзями:

Теги: мода, брови
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар