Чоловічий і жіночий погляд на глибокий мінет

26 травня 2014 - Шури-мури
article79.jpg

Пропонуємо два різних погляди на цікавий момент орального сексу. В жінок і чоловіків різне бачення на весь цей процес.

Першим свою історію повідає чоловік, а за ним все розповість жінка ;)

Розповідь чоловіка

Що таке "глибока глотка" я приблизно знав, не перший день живу, порно дивлюся, інтернет читаю, та і просто друзі всі розповідали, що це здорово. Причому у всіх друзів кожен мвнет в їх житті, як я зрозумів, обов'язково "глибока глотка", природно, "разом з яйцями" і "уперлася очима в живіт". Особисто я такого не відчував, тому в розмовах з друзями зазвичай опускав очі і тихенько заздрив. Ні, звичайно, всяке бувало, але щоб "разом з яйцями" і "очима в живіт" не було. Ну, хіба що кінчиком носа до живота діставала одна дівуля. Видовище обіцяло бути приголомшливим.

Глибокий мінетЯ зганяв за пивом, чіпсами, затарився цигарками, помив член запашним милом, намазав його кремом, щоб глотку не пошкрябати, і став чекати. За годину приїхала знайома. Захекана і з блискучими очима, вона стала мені розповідати, що у неї "вийшло", що "це здорово" і "потрібна практика". Я, як людина вкрай цинічна, дістав пиво і чіпси, влаштувався в кріслі і, оголивши пісюн, ставно так сказав: - Та практикуйся на здоров'я.

Знайома, подивившись на те, як я п'ю пиво і їм чіпси, хотіла щось заперечити, але подумала, хитнула головою, мовляв, фіг з ним. І перед стартом додала: - Ти тільки швидко не кінчай.

Я хитнув головою, не швидко, так не швидко, які проблеми. Але в наступну секунду я зрозумів, що я глибоко помилявся. У всьому. У "глибокій глотці", в тому, що швидко не кінчу, та і взагалі, в житті. В той момент, як я запив пивом чергову чіпсину, моя знайома буквально наділа своє обличчя на мій член. Я б навіть сказав натягнула. Куди він там, в її обличчі помістився, я не знаю, але помістився реально увесь. Повністю. Я від таких розкладів завмер. Знайома теж не подавала ознак життя. Навіть не дихала. Думаю, все срака, проткнула собі мозок і померла. Сиджу, дивлюся на її голову і боюся все сильніше. Що, блін, робити? Взагалі не дихає! Потягнувся до руки пульс пощупати і тут!

Вона як стягне своє лице з члена, та як ПОЧНЕ дихати! Я через такі моменти на фільми жахів не ходжу, тому що від несподіванки всратися можна, а тут на тобі, в реальному житті, та ще в такий момент такі нервяки. Я від переляку тільки й зміг зробити, що ковток пива. Щоб заспокоїтися. А вона ДИХАЄ! Я тільки пиво від рота прибрав - вона знову - РАЗ - і мордою на член. Як, мать її так, у воду пірнає. У мене від такої несподіванки чергової пиво носом пішло. Закашлявся, заткнувся. Поки кашляв, трохи не кінчив, член в горлі у дівулі. А вона ж просила не кінчати. Сиджу стримуюся від кашлю здавлено, з очей сльози, з носа соплі з пивом, зуби стиснув, харя червона, а жінка знову виринула з члена і знову дихати. Потім вона глянула на мене, очі витріщила, дивиться на мене красеня, а я так здавлено ще разок кашлянув і кінчив. А коли з ванни повернувся, мені вона сказала, що злегка офігєла від того, в що перетворює чоловіків "глибока глотка".

Розповідь жінки

Вирішила я якось попрактикуватися в мінеті з проглотом, а то якось неповноцінно себе почуваю, дивлюся порнуху, тітки ковтають - чоловіки пруться, прямо захотілося чарівницею стати. Ну читала в інтернеті теорії на форумах, як воно там правильно ковтати, та дихати і замислилася. Де ж тренажер живий взяти, глотку відпрацьовувати? Перебрала подумки коло знайомих, згадала одного - за моїми розрахунками, член у нього має бути не дуже великим, не задихнуся у разі чого. Дзвоню. - Привіт, як справи? Ти мені як чоловік потрібний. А він так засопів і питає:-полицю прибити чи що ще потрібно? -Та ні, мені треба попрактикувати в глибокій глотці. Відчуваю він там закляк на тому кінці дроту від такої відвертості, але приїхати дозволив.

Глибока глоткаЯ швиденько на таксі і до нього, відкрив він двері, розповіла йому в режимі телеграфу, навіщо мені в глотках практикуватися, говорю: давай швидше, мені терміново і не терпиться. А він худобина пиво дістав, чіпси, телеглядач хрєнов. Добре без попкорна обійшлося, а то відчуваю посипав би мені ним голову. Розвалився він значить в кріслі, брюки розстебнув, член дістав. Хммм, ну небагато звісно, але перевага є - не задихнуся. Ох як я помилялася, ця худобина член якимось смердючим простроченим кремом намазала, але я дівчина смілива, труднощів не боюся. Згадую значить, теорію, одягаюся мордою на член і офігіваю від смаку старого крему, думаю при цьому "нафіга ж я його просила швидко не кінчати, я ж тут задихнуся і помру з членом в горлі, позорище, мать його так". Ну от як тут тренуватися, він би ще себе ехтіоловою маззю намазав, затаїла я значить дихання, волосся у нього на животі рахую...

П'ятдесят нарахувала і відчуваю зараз блювану. А самі спробуйте - повна глотка згірклого крему. Витягла члена і в очі йому дивлюся. Докірливо так. А він, падлюка, пивце сьорбає, як ні в чому не бувало, типу не від його члена старенькими бабцями і нафталіном тхне. Тут я замислилася, а може я міль? Ну в сенсі укусити його захотілося для помсти, і нехай собі потім живе з тим, що міль поточила, пісюном. Але якось шкода його стало, думаю і так недоросток, а якщо ще і я його укушу, то взагалі інвалідом доживати буде. Загалом, перейнялася співчуттям і знову мордою на член наділася.А він раптом закашлявся увесь, соплями бульби почав пускати, почервонів і натужився так, як при пологах, а потім завмер. Тут я злякалася не на жарт, думаю, якщо цього козла ще і на пердьож пробило, то кінець мені. Задихнуся точно.

Думаю, що ж робити-то? Згадала тут, що знайомий мій навіюваний і його постійно обдурюють гіпнотизери всякі. Коротше, зателепортувала я йому терміново "Кінчай, сволота"! і для посилення ефекту в очі йому подивилася відкрито і з докором. Кінчив. Так із запахом нафталіну, і у ванну пішов. Навіть спасибі не сказав, я йому в принципі теж нічого не сказала, так буркнула в дверях на прощання: -Я в шоці, я до тебе як до людини, а ти трохи не обісрався від моєї глибокої глотки, скунс, блін, нафталіновий. Але мені здається, він не розчув.

Схожі статті:

Секс і стосункиЯк поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Сексуальне здоров'яПоради кожному чоловіку

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Поділіться з друзями:

Коментарі (1)
0 # 7 червня 2014 в 21:05 0
Блин, надо учить еще украинский лучше.... смеялся, но только не все слова понял.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів