Знайомство влітку на відпочинку

20 липня 2014 - Шури-мури
article86.jpg

Більшість з нас під час літньої відпустки прагне поїхати в спекотні країни. Але хіба можна обмежуватися теплим морем і спекотним сонцем?

Ці декілька тижнів потрібно провести так, щоб в холодні зимові вечори приємні спогади зігрівали і душу, і тіло.

Якщо так, то чом би нам не навчитися знайомитися з прекрасними дівчатами, які на відпочинку теж хочуть кохання та пестощів і схильні до інтрижок. Залишилося запам'ятати декілька моментів, які, поза сумнівом, зроблять процес знайомства набагато простішим.

Знайомство на відпочинку

Відразу затям, що часу у тебе мало. Так що ходити навкруги і залицятися тижнями не вийде. У тебе рівно один тиждень, а це означає, що стандартні методи спокуси (тривалого залицяння) доведеться переглянути.

Також приготуйся до високої конкуренції. Практично всі чоловіки, які приїхали на південь без дружин і подруг, готові і охочі до курортного роману. Так що днями валятися на пляжі не вийде. Доведеться діяти і витримати серйозну конкуренцію.

Де і коли краще всього знайомитися?

Найшвидше ти зможеш познайомитися на дискотеці. Там всі випивають, а дівчата морально вже готові до того, що чоловіки робитимуть їм недвозначні знаки уваги. Можна вибрати ту дівчину, яка сьогодні вирішила "позажигати" за повною програмою. Залишилося в потрібний момент зав'язати з нею позитивну розмову або запросити на танок. І на алкогольні коктейлі не скупися. Якщо ти завжди будеш поруч, то у дівчини просто не буде можливості оцінити інших чоловіків. Залишилося не зробити яку-небудь грубу помилку. Якщо ти впораєшся з цим, то будь впевнений, що секс на одну ніч тобі забезпечений. Чи продовжувати подальше спілкування? Це залежить тільки від тебе.

Не будь занадто сором'язливим. Якщо твоя знайома спілкується з іншими чоловіками, то ніщо не заважає тобі підійти і приєднатися до їх розмови. Не сподівайся, що вона залишить компанію приємних чоловіків і повернеться до тебе. Якщо ти не підійдеш, то вона просто вирішить, що ти не занадто зацікавлений в подальшому знайомстві. І намагайся поменше залишати вподобану дівчину одну, особливо, якщо твоя курортна "половинка" вже розігріта спиртним.

Ну а далі доведеться вирішити, що тобі необхідно від конкретної дівчини. Це може бути повноцінний курортний роман, а може бути просто секс на одну ніч. Прийняте рішення і зумовить план подальших дій.

Знайомство на пляжі

А якщо ти вирішив зосередитися на тижневому романі, то знайомся на пляжі або біля басейну. Для спілкування у тебе декілька годин, що дозволить непогано пізнати вподобану особу. Плюс ясний розум. Навряд чи хтось з вас вживатиме алкоголь в спекотний день.

Дуже добре, якщо тобі вдасться познайомитися з дівчиною, яка приїхала на відпочинок в компанії своїх подруг. Дівчата, як правило, досить адекватно реагують на те, що одна їх подруг раптом зникла з приємною молодою людиною. А ось компанія, яка складається з хлопців і дівчат, на таке зникнення відреагує швидше негативно. Чоловікам в цій компанії дуже неприємно бачити, що хтось відводить їх знайомих. Почуття власника ніхто не відміняв. Але найскладніше спокусити ту панночку, яка приїхала відпочивати на південь з однією єдиною подругою. Подруга, природньо, не захоче залишитися в гордій самотності. Але ж ніщо не заважає тобі прихопити на зустріч друга або знайомого хлопця, з яким ти познайомився буквально вчора. Напарникові доведеться всіляко розважати іншу дівчину. Якщо це йому під силу, то висока вірогідність того, що цю ніч ти проведеш зі своєю новою знайомою.

При спокусі під час відпочинку, головне запам'ятати, що ти повинен бути впевненим у собі. Ти повинен показати дівчині, що точно знаєш, чого хочеш від неї, зволікання недопустимі. На цю конкретну дівчину, у тебе всього пара днів - максимум. Так що не бігай всю відпустку за однією жінкою. І не забудь, що ти повинен буквально випромінювати позитивні емоції. Забудь про філософські розмови. Розмовляй з дівчатами про що-небудь приємне, валяй дурня, розслабляйся. Не забувай жартувати. А якщо одразу знайти курортну супутницю не вийшло, або твоя знайома не ведеться на швидке знімання, то швидко переходь до наступного варіанту. І дій. Дівчат вистачить на усіх.

Схожі статті:

Еротичні приколиЯк познайомитися на вулиці

Секс і стосункиСекс на пляжі

МодаМодні бренди купальників із США

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар