Сексуальність жінки і походка

14 червня 2014 - Шури-мури
article84.jpg

Чоловіки часто дивляться на жіночі ноги – так нехай навчаться отримувати з цього цілком відчутну користь. Американський Journal of Sexual Medicine опублікував чарівне дослідження: готовність жінки відчувати вагінальний оргазм і її сприйнятливість до фізичної насолоди відбита в її походці.

Хороший знак, якщо походка енергійна, але плавна, без різких рухів. Погано, якщо жінка йде в'яло, розхитано або, навпаки, скутою, затиснутою ходою - все це сигналізує про психологічний негатив. Не до сексу їй, загалом.

Сексуальність жінки і походка

  1. Якщо у неї природна походка і кожен крок стає логічним продовженням руху корпусу - це добре. А якщо пані ніби рухає себе різкими поштовхами, сподіватися, швидше за все, нема на що. Правда, порадувавши нас новим знанням, вчені тут же обмовляються, що теорія жіночої ходьби не остаточна і потребує подальшої розробки. Але ж ніхто не заважає  вам досліджувати питання самостійно.
  2. Напружені м'язи тазу часто йдуть нога в ногу з якими-небудь психосексуальними травмами або порушеннями. Так що чим більше дівчина вертить стегнами, тим краще. Між тим автори дослідження припускають, що тут є і зворотний зв'язок: не те щоб жінка здатна отримувати повноцінне задоволення від сексу тому, що м'язи тазу у неї в потрібному тонусі, а якраз навпаки: хода у неї легка, тому що особисте життя приносить їй задоволення і насолоду.
  3. Впевнена хода - ознака сексуальної відкритості. Широкий крок і бадьорі розмахи рук не повинні вас відлякувати - це якраз те, що ви шукаєте. Але, звичайно, робіть поправку на те, що вона, можливо, рік тому зламала обидві ноги на альпійському схилі і не до кінця відновилася - ось і ходить не так вільно, як треба було б при сексуальному апетиті.

Схожі статті:

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Для початківцівЯк підкреслити свою сексуальність

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Для початківцівП'ять складових жіночої сексуальності

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар