Про шкоду мастурбації

26 лютого 2014 - Шури-мури
article69.jpg

Про те, як мастурбація допомагає жити і наскільки вона безпечна, говорять і пишуть багато. Дуже давно медики і сексологи вже схилилися до висновку, що мастурбувати не шкідливо для здоров'я. Настав час підкласти свою ложку дьогтю в мед задоволення наодинці.

Ніхто вже не лякає підлітків волоссям на руках, вже не говорять про те, що при еякуляції з організму "вимиваються" корисні речовини. Але і досі збереглися точки зору, що не схвалюють самозадоволення.

Мастурбація - шлях до розладу в сім'ї

Розпочнемо з найпростішого і очевиднішого. Припустимо, секс з чоловіком вас задовольняє, але він не зробить вам так добре, як можете зробити тільки ви самі, відчуваючи своє тіло і задовольняючи щонайменшу свою потребу. Якщо ви скажете про це своєму чоловіку, він може образитися. Він може вирішити, що він вам не настільки приємний в ліжку, що вам доводиться «доганятися» самостійно. Те ж саме може бути і з вашого боку: ви не настільки бажані, як моделі в порножурналах. Виходом може бути спільна мастурбація як один з видів любовних ігор.

Мастурбація — психологічна залежність

У серіалі "Секс у великому місті" є серія про зворушливі стосунки Шарлоти з її вібратором. Подруги не на жарт затурбувалися, коли Шарлота перестала спілкуватися з ними, ходити на побачення з чоловіками - увесь вільний час вона проводила вдома зі своєю іграшкою.

Психологічна залежність від мастурбації

Дійсно, мастурбація стає справжньою проблемою, коли переходить в розряд маній. Можна знайти скільки завгодно історій про людей, які насилу позбавилися від такої секс-залежності. Вони говорять, що залежність від самозадоволення схожа наркотичною, адже і в тому і іншому випадку предмет залежності приносить дуже сильну насолоду.

Задоволення від мастурбації

Втрачається здатність до партнерського сексу

Вченими з міста Кельна був поставлений експеримент. Впродовж місяця учасники експерименту займалися тільки мастурбацією, утримуючись від звичайного сексу. Після цього лише 14% чоловіків змогли знайти собі партнерку для сексу. Сексологи попереджають: якщо впродовж довгого часу задовольняти себе тільки за допомогою мастурбації, виникнуть проблеми з оргазмом при сексуальній взаємодії з партнером.

Мастурбація призводить до травм

Часта мастурбація може привести до подразнення шкіри пеніса. Окрім цього, як стверджує Барбара Бартлік, сексолог з Нью-Йорка, ушкодження уретри і пеніса - звичайна справа, особливо коли пацієнти-чоловіки намагаються мастурбувати за допомогою сторонніх предметів - наприклад, подушок. Відомі також випадки перелому статевого члена у чоловіків або механічні ушкодження слизових оболонок у жінок. Окрім цього, можлива деформація статевих губ у жінок.

Мастурбація - колосальні витрати енергії

МастурбаціяЗа деякими даними, під час кожного сім'явипорскування організм людини втрачає 150 млн. сперматозоїдів. Щоб зробити сперму, яку людина витрачає при одному сім'явипорскуванні, організм витрачає стільки ж сил, скільки при виробництві 150 грамів крові. Після кожної еякуляції організм знову генерує енергію на заповнення такої ж кількості нової сперми. Тобто замість того, щоб нормально функціонувати, організм завзятого онаніста постійно працює на поповнення эякулянта.

Мастурбація руйнівна і з духовної точки зору

Якщо вірити Тантрі, то під час оргазму, при якому не відбувається з'єднання чоловічої і жіночої енергії, сексуальна енергія просто покидає тіло. Сексуальна енергія знаходиться в нижній чакрі - муладхаре. Ця енергія дуже потужна, вона подібна ядерної, оскільки тільки за допомогою цієї енергії робиться нове життя. Якщо її втрачати без потреби, вона виснажує організм, людина стає в'ялою, слабкою. Але вона також і психічно, і духовно слабшає, оскільки сексуальна енергія, піднімаючись вгору, "живить" і гармонізує усі інші енергетичні центри.

Християнство також засуджує такий спосіб задоволення своїх низинних потреб. У Біблії навіть описаний християнський аналог семи чакр, які називаються "церквами".

Сходження енергії по усіх семи чакрах метафорично описується як сходи, по яких спускаються і піднімаються ангели. У Новому заповіті є такий вірш: "Таємниця семи зірок, які ти бачив в правиці Моїй, і семи золотих світильників є ця: сім зірок суть Ангели семи церков; а сім світильників, які ти бачив, суть сім церков". Сходження по сходах до обителі Господа - не що інше, як рух енергії Кундаліні в східних навчаннях від самої нижньої чакри, яка відповідає за насолоду плоті, до самої верхньої, в якій здійснюється зв'язок з божественним.

Вірити чи не вірити, мастурбувати чи не мастурбувати - вирішувати, звичайно, у кожному конкретному випадку краще самостійно. Проте, як знову ж таки підтверджують європейські дослідження, секс з живим партнером, особливо за наявності любові між партнерами, краще на 400%.

Схожі статті:

Секс і стосункиЩо заважає чудовому сексу

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Секс і стосункиЧому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар