П'ять складових жіночої сексуальності

21 листопада 2013 - Шури-мури
article65.jpg

Жіноча сексуальність - для деяких поняття настільки смутне, що просто дивуєшся. Іноді трапляються на вулиці "екземпляри", про яких можна сказати, - ну, вона-то точно поняття не має, що таке секс і сексуальність!

А між іншим, сексуальність - річ, корисна в усіх сенсах, тому як проявляється не лише в ліжку, але і в повсякденному житті. Сексуальна жінка почуває себе набагато краще і впевненіше, ніж та, яка і поняття не має про свою сексуальність.

1. Сексуальність - це любов до свого тіла

Жінка, що любить, знає і поважає своє тіло, помітна здалеку. Для того, щоб показати любов до тіла, не потрібно використовувати тони косметичних засобів і одягатися в кричущий одяг - є маса інших засобів.

Дуже важливі хода, пози такої жінки, те, як вона торкається до себе. Грубість недоречна, адже це - найкраще тіло, яке у неї є!

Важливо не зациклюватися на любові до власного тіла (інакше можна перетворитися на пустушку!). Звичайно, це важливо, але в житті багато речей, про які також не слід забувати.

2. Сексуальність - це любов і повага до чоловіка

Сексуальна жінка любить чоловіків, вона їх знає і відчуває. Це знання не природжене - просто така жінка прагне зрозуміти чоловічу природу. Їй це цікаво!

Ми ніколи не зможемо привабити чоловіка, якщо в нас живе страх перед ним, якщо ми невпевнені в собі, якщо зневажаємо його в глибині душі, якщо не хочемо зрозуміти чоловічу природу.

Проте пам'ятаєте, що любов і повага до чоловіка неможлива без любові і поваги до самої себе.

3. Сексуальність - це грайливість, кокетування і флірт

Флірт - це не просто загравання. В першу чергу ця повага чоловічої природи. Фліртуючи з чоловіком, ми як би говоримо йому: "Я знаю, що ти - чоловік, і мені подобається бути жінкою поряд з тобою".

Фліртуючи, ми показуємо чоловікові ще і свою жіночність, а ця якість дуже цінується представниками протилежної статі.

Безумовно, чоловікові важливо, щоб жінка була розумною і доброю, щоб добре готувала і вела господарство, але це все не цінується, якщо не подано "в красивій упаковці" - у вигляді того ж флірту! Невипадково чоловіки йдуть не до тих, хто добре готує, а до тих, хто добре фліртує!

Тільки зверніть увагу, що флірт не завжди має відношення до сексу, і вже тим більше не має ніякого відношення до виконання чоловічих примх.

4. Сексуальність - це здатність насолоджуватися життям

Ми звикли відносити чуттєвість саме до сексу, проте це не так. Чуттєвість дозволяє отримувати задоволення від УСІХ плотських насолод, будь то їжа, проведення часу, масаж, плавання, розглядування красивих картин, прогулянка на природі, спілкування з улюбленим чоловіком і так далі. Тобто, чуттєвість - це здатність насолоджуватися приємними митями життя.

5. Сексуальність - це здатність отримувати задоволення від спілкування з чоловіком

Здатність отримувати задоволення від спілкування з чоловіком - це найважливіша якість сексуальної жінки! Думаю, роз'яснень ця якість не потребує. Багато жінок вважають, що воно природжене: у більшості випадків так і є. Проте і цю якість можна розвинути, якщо гарненько розібратися в собі.

Схожі статті:

Для початківцівСексуальність жінки і походка

Для початківцівЯк підкреслити свою сексуальність

Сексуальне здоров'яУ чоловіків теж буває ПМС

Поділіться з друзями:

Коментарі (1)
Савелій # 24 грудня 2013 в 13:33 0
"Сексуальність - це здатність отримувати задоволення від спілкування з чоловіком"

Оце правильно підмічено
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів