Як зацікавити чоловіка

10 серпня 2013 - Шури-мури
article59.jpg

Час плине, а коханого поруч немає. Знайомих багато, а єдиного свого, поки не зустріла. Нерідко зустрічаються цікаві чоловіки, а стосунки так і не складаються. Більшість жінок починають думати, в чому ж причина. Може бути зовнішність не та? Може характер складний? Деякі жінки пояснюють свої невдачі горезвісним вінцем безшлюбності. Давайте розберемося, напевно, все набагато простіше? Можливо, ми не дуже добре знаємо себе і тому притягаємо тих, хто не бачить в нас родзинки і не цінує нас?

Як завоювати чоловіка? Як спокусити чоловіка, для якого будете єдиною, і неповторною? Як зацікавити чоловіка? Багато жінок знають, як спокусити чоловіка, але не всі знають секрет, як закохувати в себе чоловіка. Поставте мету - вам треба впізнати саму себе і кардинально змінити особисте життя на краще. Зрозумійте, як чудесно, що ви - це Ви. Випишіть на листок паперу свої хороші якості і похваліть себе. Таку розумницю і красуню просто не можна не полюбити!

Тепер перейдіть до справи: розгляньте свої стосунки з чоловіками. З'ясуйте для себе, які чоловіки вас цікавлять, хто зазвичай концентрує на вас увагу, що цінують у вас, коли в стосунках з'являється тріщина і так далі. Коли зрозумієте суть проблеми, ось тоді простіше буде знайти відповіді в книгах. Вперед! А краще не розраховувати на книги, а піти на курси, які проводить психолог. Фахівець підкаже вам, як сподобатися чоловікові і знайти ключик до його серця. Можна усе життя за допомогою проб і помилок шукати відповіді на свої питання, але краще заощадьте час і навчіться бути щасливою зараз.

У вас зовсім інші печалі: ви знайшли одне одного давно, але поки що не навчилися будувати злагоджені стосунки? Від цього і сварки, поганий настрій і невдоволення один одним. У такій ситуації деякі намагаються поділитися своїми бідами, виливаючи душу подрузі, сестрі, і навіть незнайомим попутникам. Але це не завжди допомагає, але на якийсь час стає простіше. На жаль, тільки на яке - той час, оскільки корені проблеми нікуди не діваються. Найчастіше вони ховаються в нас самих. Можливо, варто відвідати семінар, де вас навчать не звістці боротьбу зі своєю другою половиною, а бути одне одному опорою і дарувати радість.

Багато жінок вважають, що "підкорити чоловіка" це найважливіше в досягненні щастя. Проте завоювати чоловіка - мало, треба ще уміти зберігати любов і не втратити свою рідну людину.

Схожі статті:

Секс і стосункиЯк поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

Сексуальне здоров'яПоради кожному чоловіку

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар