Як правильно зробити мінет

2 травня 2014 - Шури-мури
article73.jpg

Що таке мінет і для чого він потрібний? У сексології найчастіше мінетом називають сексуальні дії двох партнерів, пов'язані із зануренням чоловічого члена в рот жінки, і що супроводжується смоктальними рухами. Проте, мінет не настільки примітивний, як дехто вважає. Існує багато різної техніки мінету, що розрізняється за відчуттями.

Для чого потрібен мінет?

Одна з найважливіших функцій мінету - безпечний секс. Найчастіше жінка задовольняє чоловіка орально, коли хоче доставити йому максимальну насолоду без страху завагітніти. З цією ж метою застосовується стимуляція члена руками жінки, проте мінет в цьому плані приносить набагато яскравіші відчуття.

Вчимося робити мінет

Багато дівчат соромляться робити мінет, побоюючись своєї недосвідченості. Відкиньте вбік свою невпевненість, адже будь-якому чоловіку сподобається навчати вас і буде приємно, що заради нього ви готові вчитися чомусь новому!

Пам'ятайте, що найчуттєвіша частина члену - це голівка, тому коли ви вивчаєте техніку орального сексу, основна увага має бути приділена їй. Спершу можна попестити її язиком. Обхопіть член щільно губами і починайте рухи, спускаючись вниз до основи, при цьому притримуючи член руками. Глибина введення члену в рот спочатку має бути невелика, ви не повинні відчувати дискомфорт. Вперше краще всього бути згори, щоб контролювати глибину входження. Не забудьте про особисту гігієну: перед оральними ласками нехай чоловік відправиться у ванну.

Як правильно робити мінет і на що варто звернути увагу:

  1. Вологість: член повинен ковзати в руках, тому потурбуйтеся про змазку.
  2. Акуратність: різкі рухи подобаються лише деяким чоловікам, тому намагайтеся не зачепити його зубами і не сильно здавлювати член рукою.
  3. Правильна поза: залежно від зросту партнера, форми його пеніса ви можете підібрати для себе відповідну позу, щоб швидше зрозуміти як навчитися робити мінет правильно.

Найпоширеніші пози:

  • він стоїть, а ви сидите на ліжку або стоїте на колінах перед ним;
  • він напівлежить на спині, торкаючись ступнями ніг підлоги, а ви стоїте навколішки між ніг;
  • і звичайно, популярна поза "69" - коли є можливість одночасно доставляти одне одному задоволення.

Чоловікам подобається, коли під час орального сексу вони можуть спостерігати за вашими діями, також важливу роль грає зоровий контакт.
Коли ви робите мінет, то ця дія має бути грою, а не відпрацьованими механічними рухами.

Що стосується основних моментів техніки, тут треба орієнтуватися на партнера. Ви можете довести свою техніку мінету до ідеальної з одним чоловіком, але іншому ваші рухи можуть не сподобатися. Хтось в захваті, коли пестять вуздечку, хтось - коли приділяють більше уваги голівці, тому вперше роблячи мінет, постежте за реакцією партнера на оральні ласки. Якщо вам трапився чоловік, що ретельно приховує свої емоції, запитаєте у нього прямо, як йому більше подобається. Під час мінету спробуйте поторкати його яєчок - деяким чоловікам ці пестощі не доставляють ніякого задоволення, а деяким дуже сподобаються ці речі.

Коли робите мінет, ковтати чи не ні.

Багатьох дівчат зупиняє психологічний чинник: те, що у сперми може виявитися неприємний смак. Паління, вживання алкоголю, певна їжа може впливати на смак сперми. Проте є ще індивідуальні особливості організму. Насправді, якщо швидко проковтнути сперму, а не тримати у роті, її смак можна навіть не зрозуміти.
Альтернативою може бути те, що хлопець кінчить вам, наприклад, на груди. Це сподобається йому не менше!

Різноманітність в техніці мінету

Якщо вам хочеться зробити ваші сексуальні ігри різноманітними, спробуйте зробити особливий мінет, наприклад, тримаючи у роті м'ятний льодяник. Так само популярністю користується мінет з теплим чаєм: поєднуйте пестощі пеніса відволікаючись на те, щоб зробити ковток чаю. Багатьом хлопцям подобаються незвичайні відчуття, які вони відчувають при цьому, відчуваючи тепло рота дівчини.

Експериментуючи і довіряючи своєму партнерові, ви навчитеся відчувати його тіло і приносити йому максимальне задоволення!

Техніка "Вічний вхід"

Один з найприємніших моментів для чоловіка - це відчуття коли його член входить в піхву. Виконувати "Вічний вхід" можна і руками і ротом.
Охоплюємо голівку члена рукою і ніжно, але впевнено, ведемо вниз, руку відпускаємо, після чого повторюємо процес.
Ротом сильно, але ніжно обхоплюємо голівку члена і ведемо вниз, біля основи губи розслабляємо, піднімаємося до голівки і знову повторюємо дію.

Техніка "Вічний вихід"

Виконується способом зворотним "Входу". Член обхоплюється руками або губами біля основи, з легким всмоктуванням спрямовуємося вгору до голівки досягнувши мети, розслабляємо губи і повторюємо.

Техніка "Пурпурний серпанок"

Одна з найдавніших "професійних" технік мінету, якою користувалися найдорожчі куртизанки ще в середньовіччі, має дуже романтичну назву "Пурпурний серпанок".

Структура виконання її така: смокчи - хлопни - ковзай - стисни. Отже, поклавши одну руку біля основи члена, стисни губи колечком навкруги голівки і смокчи, неначе смокчеш густий молочний коктейль через вузьку соломинку, туго обхопивши губами по нижньому краю голівки для посилення ефекту. Потім, продовжуючи смоктати, мотни головою вгору, член вискочить з рота з характерним легким хлопком. У ту ж саму мить, коли член виходить з рота, ковзни рукою по усьому членові, від основи до голівки. При цьому, як тільки рука починає рух, на її місце відразу
ж лягає друга рука. Ковзай, щільно стискаючи член, до тих пір, поки він не вискочить з долоні, і тоді відразу назад в рот. Смокчи - хлопни - ковзай - стисни, неначе намилюєш і змиваєш ротом і руками. При цьому краще працювати корпусом, а не шиєю, інакше ти швидко втомишся, і процес перестане приносити задоволення і тобі і твоєму чоловіку. Головне - тримати ритм.

Техніка "Шотландський мінет"

Буває двох видів: холодний і гарячий. Під час холодного мінета в рот, окрім основного атрибуту береться ще кубик льоду або морозиво. Рекомендується використати, коли партнер вже занадто збуджений, а ви ще зовсім не маєте наміру закінчувати цю справу. Під час гарячого мінету у роті тримається теплий (ні в якому разі не гарячий!!!) чай або наприклад
віскі, краще звичайно шотландський. Оргазм від цього методу може настати швидше, і найголовніше яскравіше!

 

Схожі статті:

Еротичні приколиЧоловічий і жіночий погляд на глибокий мінет

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар