Як правильно користуватися презервативом?

5 липня 2013 - Шури-мури
article54.jpg

Одягання презервативів може здаватися простою і природною навичкою, проте чи робите ви все правильно на 100%? Багато впевнених в собі користувачів презервативів насправді здійснюють масу банальних помилок...

Проаналізувавши близько 50 робіт на тему використання презервативів, експерти зробили висновок, що навіть така проста дія не дається людям без помилок.

Приблизно до 50% людей надягають презерватив під кінець статевого акту, що ніяк не захищає їх від венеричних захворювань.

Близько 44% людей знімають презерватив до закінчення статевого акту, що, знову-таки, відгукнеться венеричними хворобами і небажаною вагітністю.

До 25% чоловіків повністю розкручують презерватив перед тим, як натягнути його. Залишається лише гадати, як вони використовують його після цього.

До 45% респондентів не знають про те, що на кінчику презерватива слід залишати порожнє місце для сперми. 48% жінок і 41% чоловіків призналися, що не видавлюють повітря з кінчика презерватива перед використанням.

До 30% коханців намагаються надягти презерватив навиворіт, а потім, помітивши помилку, вивертають його і використовують.

11% жінок і 8% чоловіків пригадують, що не завжди повністю розгортають презерватив перед тим, як почати займатися коханням.

Близько 11% користувачів відкривають пакетик з презервативом за допомогою гострого предмета, який може пошкодити його структуру і зробити ваші спроби захиститися марними.

82% жінок і 74% чоловіки призналися, що ніколи не перевіряють презерватив на відсутність пошкоджень перед використанням.

Близько 25% коханців не користуються лубрикантами. Якщо займатися сексом в презервативі занадто довго без додаткового змащування, він може розірватися.

3% жінок і 4% чоловіків користуються змазкою на масляній основі разом з латексним презервативом. Це послабляє латекс і підвищує ризик пошкодження презерватива.

Близько 3,3% опитаних розповіли, що коли-небудь використали один і той же презерватив більше одного разу.

19% респондентів зберігають презерватив в недозволеному місці — на сонці або в гаманці, де латекс може пошкодитися.

Презервативи повинні зберігатися в прохолодному сухому місці подалі від прямого сонячного світла. Кишеня брюк — не найкраще місце для їх тривалого (тижні і місяці) зберігання. Температура в кишені вища за температуру, потрібну для тривалого зберігання презервативів. Крім того, при тривалому знаходженні в кишені брюк через постійне тертя можливе порушення цілісності упаковки.

При купівлі презервативів зверніть увагу на термін їх придатності. Використання прострочених презервативів — одна з найбільш поширених причин розривів. Купувати презервативи краще в аптеці, а не в якійсь лавці. В аптеці менше шансів купити прострочені презервативи. Крім того, в аптеці частенько дотримується температурний режим. У лавці вам можуть продати презервативи, що лежали на вітрині під відкритим сонячним світлом; взимку в лавці презервативи можуть знаходитися при низькій температурі.

Рекомендації по правильному застосуванню презервативів:
  • Перед використанням презерватива переконайтеся в терміні його придатності й цілісності упаковки. 
  • Розкривати упаковку потрібно обережно, не використовуючи гострих предметів (ножі, ножиці, зуби). Не пошкодьте презерватив гострим нігтем.
  • Презерватив слід одягати на ерегований (твердий) член. Відтягніть крайню плоть і одягніть презерватив на голівку члена. Стискаючи великим і вказівним пальцем, видавіть повітря з резервуару (соска) на кінчику презерватива. Розкотіть презерватив на всю довжину статевого члена.
  • Презерватив має бути одягнений впродовж всього статевого акту.
  • Після закінчення статевого акту акуратно зніміть презерватив.
  • Ніколи не використовуйте презерватив двічі.

Дуже важливий момент — застосування додаткової змазки при використанні презерватива. Змазка на жировій основі (вазелін, дитячий крем, крем для рук, мінеральна олія для масажу) руйнують латекс, що легко може привести до розриву презерватива. Змазка має бути спеціальна — на водній основі. Її можна купити в аптеці або секс-шопі.

Для детальної наглядності перегляньте відео де все показано як все вірно зробити.

Схожі статті:

Секс і стосункиВікова різниця між чоловіком і жінкою

Секс і стосункиЯк поводиться закоханий чоловік з дамою свого серця?

Сексуальне здоров'яПоради кожному чоловіку

Секс і стосункиЯк довго можуть тривати стосунки без сексу?

Сексуальне здоров'яТравми статевих органів

Поділіться з друзями:

Коментарі (1)
Яндекс # 6 липня 2013 в 15:43 0
Видавлювати повітря точно не потрібно.
Надягати одразу не потрібно
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів