Чотири невідомі точки насолоди, або як довести жінку до оргазму

19 травня 2014 - Шури-мури
article76.jpg

За результатами останніх досліджень в області жіночої сексуальності можна дізнатися, що крім заповітної точки G і клітора, у жінок є ще інші аналогічні зони. На жаль, про їх існування буває навіть не здогадуються, а саме стимуляція цих точок може легко довести жінку до такого омріяного оргазму.

Однією з таких ерогенних точок насолоди є маловідома точка U. Повна назва цієї зони жіночого тіла звучить як «Urethral spot» і переклад звучить не так романтично як хотілося б - «точка сечовипускального каналу». Точка U представляє собою маленьку чутливу ділянку безпосередньо над і по боках сечівника і при звичайному сексі не зачіпається. Мабуть, тому пари не знають, який феєричний оргазм її стимуляція здатна викликати.

Ерогенні зони

При стимуляції цієї зони йде вплив на залози Скіна (так звана жіноча передміхурова залоза), які забезпечують точці U особливу чутливість. Розташовані залози Скіна по всьому губчастому тілу сечівника і в залежності від індивідуальних особливостей в будові статевих органів: у одних жінок це вихід уретри, у інших - посередині каналу або біля самої шийки. Обережне погладжування цієї області за допомогою пальців, статевого члена чи язика зможуть доставити жінці незрівняну насолоду.

Точка A-Spot

Частина найчутливішої тканини в піхві, розташованої на передній стінці безпосередньо над шийкою матки. Як же знайти цю зону: шийка матки злегка випинається у піхву, а навколо неї утворюється поглиблення. Передня частина цього поглиблення і є заповітна точка насолоди А.

За словами сексологів, навіть нетривалий вплив на цю ерогенну зону, викликає рясне зволоження і сильне збудження. А більш тривала стимуляція точки А може довести жінку до приголомшливого оргазму. Для цього слід вибирати позиції, які передбачають глибоке проникнення, і обов’язково приділяти особливу увагу стимуляції передньої частини стінки піхви.

Точка PS

Якщо точка G знаходиться на передній стінці піхви в 5 сантиметрах від входу, то точка PS розташована в глибині промежини, між геніталіями і анальним отвором. Експерти рекомендують стимулювати цю зону м'якими ритмічними рухами пальців або іншим способом. Завдяки тому, що точка PS дуже чутлива сама по собі, то коли її пестити в момент стимуляції піхви чи анусу, розташованих поруч, загострюється відчуття і задоволення стає більш глибоким.

Сексолог Шеллі Пастернак радить чоловікам робити одночасну стимуляцію точок G і PS, тому що це збуджує вагіну повністю - і знизу, і згори. Для того, щоб визначити точне розташування, експерт пропонує вводити палець в піхву і просуваючись вглибину та шукати на дотик.

Р-точка

Сексологи дуже довго вважали, що за оргазм під час проникаючого сексу відповідає фронтальний звід піхви, щедро усіяний нервовими закінченнями. Але спостереження за жінками, котрі відчувають тільки вагінальний оргазм, показали, що у них є певна анатомічна особливість. Під час статевого акту невелика зона тіла, розташована між клітором і піхвою у цих жінок то втягується всередину піхви, то виринає знову. Цю зону вчені назвали Р-точкою і вирішили: саме вона відповідальна за вагінальний оргазм.

Стимуляція ерогенних точок

Стимуляція Р-точки, на думку фахівців, дозволяє відчувати насолоду жінкам, у яких є проблеми з досягненням вагінального оргазму.

Багатьох цікавить питання, чи ерогенні точки є в кожної жінки?

Сексологи стверджують, що ерогенні зони є у всіх жінок. Але це не означає, що стимуляція кожної з тих точок, про які пишуть в статтях, дає стовідсоткову гарантію оргазму у жінки, попереджають фахівці.

Медики рекомендують говорити одне одному, що подобається, а що викликає дискомфорт, адже тільки так можна стати по-справжньому досвідченими коханцями. А ось зосереджуватися тільки на думках про горезвісні ерогенні зони не варто. Для когось певні сексуальні стимуляції - норма, а деякі залишаться нечуттєвими до цього і навіть не намагатимуться. Необхідно пам'ятати, що реакції жіночого тіла на генітально-анальні пестощі індивідуальні та різні: те, що подобається одній жінці, іншій може здаватися не настільки приємним, а навіть викликати відразу.

Будьте мудрими у питаннях сексу та задоволення.

Схожі статті:

Для початківцівПро шкоду мастурбації

Для початківцівЯк стримати оргазм твого чоловіка

Секс і стосунки11 переваг ранкового сексу

Для початківцівВсе, що ви хотіли знати про клітор, але боялися запитати

Поділіться з друзями:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар