Десять цікавих фактів про секс

1. Деякі Леви (після такого факту про них хочеться писати тільки з великої літери) паруються більше 50 разів на день!

2. Найбільшим у тваринному світі пенісом (зазвичай більше 3-х метрів) природа наділила самців блакитного кита, може тому японці їх так нещадно знищують?

3. Найдовший оргазм серед жінок був офіційно зареєстрований ще в далекому 1966 році. Як зафіксувала хроніка, якась Саманта Л. із США в результаті самозадоволення провела на самому піку сексуальної насолоди аж 43 секунди. Для порівняння корисна інформація: плавці на Олімпійських іграх пропливають за цей час 100 метрів вільним стилем, а автомобіль з середньою швидкістю пересування встигає проїхати майже кілометр. А якби у неї був партнер, то він встиг би відбігти приблизно метрів на 300!

4. За все життя з моменту народження, у середнього чоловіка виробляється приблизно 15 літрів сперми. Це 30 півлітрових пляшок, тобто півтора ящика сперми!

5. Як стверджують медики і статистика, хлопці та чоловіки які не палять приділяють своєму активному статевому життю майже в 2 рази більше уваги, ніж ті чоловіки, які палять. Так що при знайомстві дівчатам, краще вибирати хлопців які не палять.

6. Вчені підрахували, що на звичайному жіночому кліторі в середньому знаходиться вісім тисяч нервових закінчень! Для порівняння – на чоловічому члені (незалежно від розмірів) всього близько 4-х тисяч і то вчені не впевнені в цій цифрі.

7. Як це не дивно, але товсті чоловіки – чудові коханці. Робота вчених з Туреччини довела, що товстуни здатні довше задовольняти своїх коханих, ніж їх стрункі суперники. Худі чоловіки більш схильні до передчасної еякуляції, що, на жаль, не додає їм переваги у ліжку.

8. Кожен по-своєму реагує на статеве безсилля. Чоловік ставиться до свого тіла, як до машини, в якій «полетіли» певні деталі, і сексолог зобов’язаний їх «відремонтувати». Жінка ж бачить причину в поганих інтимних відносинах і йде на різного роду поступки, намагаючись задовольнити вимоги партнера.

9. Форма оголених жіночих геніталій збуджує майже 100 відсотків чоловіків, а вид оголених статевих органів чоловіків не викликає еротичної реакції у 50 відсотків жінок. А багатьом це навіть неприємно.

10. У чоловіків збудження після оргазму зникає одразу, а у жінок слабшає протягом 10-20 хвилин.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *