Перше відрядження

Потрапив я в одне село по роботі. Командирували на пару місяців для будівництва об’єкту. Жив у вагончику, вдень щось там робив, а вечорами було сумно.

От ми і вирішили з хлопцями піти на «розвлєкуху» у сільський місцевий клуб. Як не як, а вже хотілося жіночок помацати 🙂

Пацани, дівки і цицьки

Перше, що ми побачили підходячи до клубу, це толпи пацанів які тупо бухали. Дівки стояли біля дверей клубу і смалили цигарки. Дівчата здебільшого були симпатичними з нафарбованими обличчями і цицьками які випирали з блузок і топиків.
Мабуть у всіх сільських дівок такі великі цицьки, адже свіже молочко майже в кожному дворі водиться.

На нас одразу звернули увагу, адже ми не почали одразу бухати, а пішли «погоцати» на танцях. А ще, ми були новенькими, тому і зацікавили дівок, адже місцеві парубки поки не «вгасяться» танцювати не вийдуть.

Знайомство з дівкою

На мене звернула увагу одна така повненька цицьката дівчина. Мушу признатися, полюбляю грудастих і жопастих. Коли почався «медлячок» пішов її запросити на танок. Потанцювали, познайомилися. Вона розпитала хто я, звідки і що тут роблю. Коротше кажучи, все було чудово, адже вона сама не проти була продовжити вечір. Як вона сказала: – Хлопців мало і всі бухають, тому і погуляти ні з ким.

Але сталася одна фігня, яка завадила нам з нею провести цей вечір і продовжити ніч. Про це читайте в продовженні, а поки бувайте.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *